% 1,39’dan Başlayan Faizlerle Bahar Kredisi !


Ayda 300 TL taksitle kredi sahibi olabilirsiniz ! Nasıl mı ? Ayrıntılar, konumuzun içerisinde. 🙂

Günaydın, mutlu pazarlar arkadaşlar. Bugün yüzünüzü güldürecek, evinizde bahar havası estirecek güzel bir haberimiz var. Uzun süredir tatile çıkamayanlar, bayramda birkaç günlüğüne de olsa, ailece başka yerlere gitmeyi düşünenler, ya da farklı ihtiyaçlarını karşılamak için acil nakitte ihtiyacı olanlar, bu haberimiz tam sizlik.

Garanti Bankası ayda 300 TL taksitle % 1,39’dan başlayan faizlerle bahar kredisi veriyor. Garanti Bankası bahar kredisi ile ister tatile çıkın, ister bazı ihtiyaçlarınızı giderin, isterseniz de evinizin eksiklerini tamamlayın.

Uzun Süredir Tatile Çıkamıyorum.

En son birkaç yıl önce tatile çıktım diyenlerden misiniz ? Ya da bırakın tatile çıkmayı hafta sonları bile aileyi alıp, şöyle en yakın tatil beldesine gidecek ne zamanım var, ne de param var, diyenlerden misiniz ? Ramazan Bayramı da yaklaşıyor. Çocuklara bayramlık, eve çikolata, şeker almak gerek. Hadi bunları hallettik, şöyle birkaç günlüğüne de olsa, bayram tatilinde şehirden uzaklaşmak iyi olurdu, diyenlerden misiniz ?  Gelin, tatil yapmayı başka bahara erteleyelim, ne de ihtiyaçlarımızı nasıl karşılayacağız diye uzun uzun düşünmeye başlayalım. Peki, ne yapalım, diye yazının satırlarını okur gibisiniz. Gelin Garanti Bankasının bizlere sunmuş olduğu bahar kredisine göz atalım.

Garanti Bankası Bahar Kredisi

Garanti Bankasının bütçenize uygun sunmuş olduğu bireysel kredi seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla bu bahar tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Eğer ihtiyaçlarınızı başka bir bahara ertelemek istemiyorsanız, bu baharı bahar tadında ve güzelliğine yaşamak istiyorsanız, Garanti Bankasının 48 ay vade ile % 1,39 ‘ dan başlayan faiz oranları ile sunmuş olduğu tabiri caizse çiçeği burnunda diyebileceğimiz bahar kredisinden yararlanarak, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Garanti Bankasının sunmuş olduğu bu bahar kredisinin ayrıntılarını merak edenler ve bu krediye başvurmayı düşünenler için bahar kredisi hakkında birkaç detayı paylaşmakta da fayda var.

Öncelikle Garanti Bankası Bahar Kredisi Başvurusunda bulunmak isteyenler nasıl başvuru yapabileceklerine değinelim. Size en yakın şubeye kadar yorulmadan iki şekilde bu krediye başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz ; Garanti İnternet aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz de  ; Garanti Cep Aracılığını kullanarak kısa bir süre içerisinde bu krediye başvuruda bulunabilirsiniz. Bahar krediniz onaylandığı taktirde yine şubeye kadar yorulmadan kredi miktarınız hesabınıza aktarılır ve sizde ihtiyaçlarınızı karşılamak için paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kredi ile ilgi birkaç ayrıntıyı daha sizlerle paylaşmakta fayda var.

⇒ Kampanya kapsamında yer alan bu kredi için 3 ay ile 4 ay arasında bir vade uygulanmaktadır.

⇒ Seçeceğiniz vadeye göre aynı zamanda seçeceğiniz kredi miktarına göre faiz oranında değişiklik olacağını hatırlatmakta da fayda var.

⇒ Garanti Cep ya da Garanti İnternet yollarını kullanarak kredi başvurusunda müşterilerinin onaylanan tutara kadar kredi kullanabilmektedirler.

⇒ Eğer maaş ödemenizi Garanti Bankasından almıyorsanız ; Garanti İnternet’ ten ya da Garanti Cep’ten kullanabileceğiniz üst limit 25.000 TL olarak belirlenmiştir.

Bu önemli ayrıntıları da siz sevgili okurlarımızın bilgisine sunduktan sonra, dilerseniz şimdi de bir örnek Bahar Kredisi ödeme tablosuna göz atalım.

Diyelim ki ; 75 Bİn TL kredi çekmeyi düşünüyorsunuz. Bu kredi de 48 ay vade ile ödemek istiyorsunuz. Böyle bir durumda % 1,39 faiz oranı uygulanarak, aylık taksit tutarınız 2.282,92 olarak belirlenmektedir.

Başka bir örnek hesap da oluşturalım.

Bu sefer kredi miktarınız 25 Bin TL olsun. Alacağınız bu kredi içinde de 48 ay vade düşünüyorsunuz. Bu durumda % 1,59 faiz oranı uygulanıp, aylık taksitiniz ise ; 799, 86 olacaktır.

Biraz öncede belirtiğimiz gibi alacağınız kredi miktarı ve vade ye göre faiz oranlarında değişiklik söz konusu olmaktadır.