%1,49’dan Başlayan Faizlerle Krediniz Akbank’ta


 Bugünlerde acil ihtiyaç kredisine ihtiyacı olanlar aradığınız kredi ” Kredim Akbank’ta ” . % 1,49 ‘dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi Akbank’ta sizleri bekliyor. Konunun detayı için yazımızı okumaya devam etmenizi öneririz.

Biliyorsunuz, insanoğlunun doğumundan ölümüne kadar ihtiyaçları hiç bitmez. Kiminin iyi bir eğitimi için paraya ihtiyacı vardır, kiminin yuva kurmak için paraya ihtiyacı vardır, kiminin ise işini biraz daha büyütmek ve genişletmek için paraya ihtiyacı vardır. Kendi şahsi ihtiyaçlarımızın yanı sıra eşimizin ve çocuklarımızın da bir takım ihtiyaçları olmakta. Bu ihtiyaçları çoğu zaman rahatlıkla karşılayabildiğimiz halde , bazı zamanlara karşılamaya biliyoruz.

Ne zaman nakit sıkıntısına düşsek, ya bir dost kapısı çalıyor, ya da bir bankanın yolunu tutuyoruz. Eğer sizlerde bugünlerde maddi yönde sıkıntı içerisinde iseniz, bir dost kapısı çalmak yerine bankayı tercih ediyorsanız, ”Kredim Akbank’ta ”  yı düşünebilirsiniz. Hemen bu kredinin ayrıntılarını sizlerle paylaşalım.

Kredim Akbank’ta 

%1,49 ‘dan başlayan faizlerle 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için Akbank’a uğrayabilirsiniz. Hayallerinizi bir an önce gerçekleştirmek için hiç vakit kaybetmeden bu krediyi değerlendirmeye alabilirsiniz.

Kredim Akbank’ta Başvurusu

Eğer sizlerde vakit nakittir, diyenlerdenseniz, hiç vakit kaybetmeden bu krediye başvurabilirsiniz. Bu krediye nasıl mı, başvuracaksınız ? Bu krediye şu yollardan birini tercih ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz şu an Akbank.com girerek, anında krediyi inceleyip, başvuru da bulunabilirsiniz. Dilerseniz, Akbank Telefon Şubesini arayarak bilgi alıp, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ya da dilerseniz Akbank Direkt İnternet ya da Mobil ‘e girerek belgesiz imzasız Direkt Kredi kullanabilirsiniz.

Şuan için bir Akbank müşterisi değilim, bu krediye nasıl başvurabilirim, diyenlerimiz olacaktır. Hemen Akbank müşterisi olmayanların bu krediye nası başvuracaklarını da söyleyelim. Öncelikle kredimakbankta.com sayfasına giriş yapıyorsunuz. Burada sizden istenen bilgileri eksiksiz girip, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İsterseniz size en yakın şubesine uğrayıp şahsen de başvuruda bulunabilirsiniz.

Kredim Akbank’ta Kampanya Koşulları

Eğer bu krediye Akbank’ın şubelerinden yararlanarak başvuruda bulunmayı düşünüyorsanız , yanınızda şu belgeleri bulundurmanızda fayda var.

⇒ Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi ( ehliyette olabilir )

⇒ Gelir Belgesi – Maaş Bordrosu ( Eğer maaş müşterisi iseniz getirmenize gerek yok )

⇒ Eğer özel sektörde çalışıyorsanız SGK Hizmet Döküm Belgesi (  Eğer maaş müşterisi iseniz getirmenize gerek yok )

⇒ Eğer banka gerek gördüğü zaman sizden adres teyitli amaçlı belge talep edebilir.

⇒ Ertelemeli kredileri şubeden , Akbank Telefon Şubesinden ,  Akbank Direkt İnternet ya da Mobil ‘den kullanabilirsiniz.

⇒ % 1,49 faiz oranı Akbank şubelerini kullananlar minimum 25 ay – maksimum 48 ay vadeli olup, 50 bin TL ve üzeri tutarda olan krediler için geçerlidir.

⇒ Farklı vadelerde ya da Akbank.com , Akbank Telefon Şubesi , Akbank Direkt İnternet ya da Mobil kanallarında geçerli olan , faiz oranları farklılık göstermektedir.

Bu önemli hatırlatmayı da yaptıktan sonra sıra geldi , Kredim Akbank ‘ta yıllık maliyet oranlarıyla ilgili örnek tablolara.

Diyelim ki ; 50 .000 TL tutarında bir kredi çekmeyi düşünüyorsunuz. Bu kredi içinde 48 ay vade düşünüyorsunuz. Bu durumda faiz oranı % 1,49 , Kredi Tahsis Ücreti ; 262,50 TL , Taksit Tutarınız ise, 1.560,57 olacaktır.

Yine 50.000 TL kredi tutarı için bu sefer 12 ay ya da 24 ay vade düşündüğünüzde bu sefer faiz oranında küçük bir değişiklik söz konusu olacaktır. Faiz oranı % 1,51 olurken ,  Kredi Tahsis Ücreti sabit kalıp, ödeyeceğiniz taksit tutarı, talep ettiğiniz vadeye göre değişecektir.

Başka bir örnek daha verelim. Bu sefer de 30.000 TL kredi tutarı için nasıl bir maliyet oranları ile karşılaşacağız, ona bakalım. 30.000 TL krediyi 48 ay vade ile alırsanız, faiz oranı % 1,52 olacaktır. 12 ay ya da 24 ay vade durumda ise faiz oranı % 1, 53 olacaktır.

Gördüğünüz üzere kredi faiz oranları tutar ve vadeye göre değişiklik göstermektedir.