2018 Konut Kredisi Faiz Oranları


En Güncel Konut Kredisi Faiz Oranlarına bakmadan konut kredisine başvuruda bulunmayın, deriz. Hayalini kurduğunuz o pembe panjurlu eve ya da dubleks eve kavuşmak için cebinizden fazla para çıkmanızı istemiyorsanız, ya da hayallerinizi başka baharlara ertelemek istemiyorsanız, bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Şu anda burada bizlerle birlikte olduğunuza göre ya evlilik hazırlığı içerisinde olan çocuğunuz için ev almayı planlıyorsunuz, ya kendiniz için ev alma hazırlığı içerisindesiniz, ya da yatırım amaçlı ev almayı düşünüyor bunun içinde bankaların konut kredilerini inceliyorsunuz. Nedeni ne olursa olsun, sonuçta bir ev almak istiyorsunuz ve bunun için krediye ihtiyacınız var.

Şu an için burada olduğunuza göre bizlerde bu durumda sizlere yardımcı olmak adına farklı bankaların konut kredisi faiz oranlarına baktık. Bütçenize hitap edecek, ödemesini kolaylıkla yapabileceğiniz, hayalini kurduğunuz eve bir an önce kavuşmanıza yardımcı olmak adına birkaç bankanın ev almak için sunmuş olduğu konut kredisi imkanlarına bir göz atalım.

Bankaların Konut Faiz Oranları

İlk yıl sadece faiz ödemeli konut kredisi ile bütçeni rahatlat . İlk haberimiz Ziraat Bankasından. Konut kredisini Ziraat Bankasından almayı düşünenler ilk yıl sadece faiz ödemesi yaparak biraz olsun bütçelerini rahatlatabilirler. Bu kredinin hemen bir iki özelliğini sizlerle paylaşalım.

120 ay gibi uzun bir vade ile alacağınız konutunuzun ekspertiz değerinin % 80 ‘ne kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

İlk yılın taksitleri içinde anapara ödemesi yapmıyorsunuz.

Ev Sahibi Olmanın En Kestirme Yolu Halkbank‘tan geçiyor. Evinize en kısa zamanda sahip olmak için bütçenize en uygun vade ve ödeme seçeneklerini öğrenmek için Halkbank’ı düşünebilirsiniz. Şu an için Halkbank konut kredisi için size özel avantajlı faiz oranları sunuyor. Üstelik ilk taksitinizi 3 ay erteleme fırsatıyla. Hemen bir hesap tablosu oluşturalım. Diyelim ki, 50.000 TL kadar konut kredisi kullanmayı düşünüyorsunuz. Alacağınız bu kredi içinde 36 ay vade düşünüyorsunuz. Bu duruma %0,95 faiz oranı ile bu krediyi alabilirsiniz.

Yeni Evim Kredisi ICBC TURKEY . 120 aya varan vadeler ile % 1,15 konut kredisi faiz oranıyla ICBC Turkey, bir an önce yeni evim benim, demenize yardımcı oluyor. Kampanyalı Yeni Evim Kredisinden yararlanmak için size en yakın şubesine uğrayabilir, ya da web sitesini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Konut Kredisi QNB Finansbank’tan Alınır!  Sıradaki bankamız hayalini kurduğumuz evin kapısını açacak olan Finansbank. QNB Finansbank birbirinden farklı sunmuş olduğu konut kredileri ile farklı faiz oranları uyguladığını görmekteyiz. Mesela Standart Konut Kredisi için 1 ile 120 ay kredi vadesi sunarak % 1,24 faiz oranı uygularken, Eşit Anapara Ödemeli Konut Kredisi için yine 1 ile 120 ay kredi vadesi sunarken % 1,26 faiz oranı uygulamaktadır. Diğer QNB Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranları ve konut kredilerini öğrenmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

İstediğiniz Evi Alırken Burgan Bank Yanınızda . Ev alma hayalinize uzun bir süre daha ertelemeyin diye, bir an önce sıcacık yuvanıza kavuşmanıza yardımcı olmak adına Burgan Bank yanınızda. Burgan Bank Konut Kredisi Kampanyasına baktığımızda, şöyle bir kredi ile karşılaşmaktayız. 120 aya kadar varan vadeler, %1,35 başlayan faiz oranlarıyla karşılaşıyoruz.