50 Bin TL İçin 48 Ay Vadeli En İdeal Banka Kredileri


48 Ay Vade ile 50.000 TL Kredi Veren Bankaları sizler için araştırdık.

Merhaba sevgili arkadaşlar. Finans krediler ekibi olarak, acil ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacak en uygun banka kredilerini sizler için araştırmaya devam ediyoruz. Söz konusu banka kredileri olunca, iyi bir araştırma yapıp, ihtiyaçlarımızı maksimum düzeyde karşılayacak, geri ödemesini kolay yapabileceğimiz krediye başvurmak isteriz. Bizlerde bu konuda sizlere yardımcı olmak adına güncel banka kredilerini inceleyip, sıcağı sıcağına sizlerle paylaşıyoruz.

Malumunuz Ramazan Bayramı ardından yaz tatiline 3 ay gibi kısa bir süre kaldı. Bir taraftan bayram ve tatil için para biriktirmeye çalışırken, bir taraftan da bazı ihtiyaçlarımızı karşılamak adına bir kenara paramızı biriktiririz. Gel gör ki, bazen beklenmedik durumlar karşısında farklı bir niyetle kenarda biriktirdiğimiz paralar bir an da suyunu çeker. İşte bu gibi nakit sıkıntılarında yardımımıza banka kredileri gelir.

50 Bin TL için 48 Ay Vade ile Kredi Veren Bankalar

Bugünlerde bankalar limitleri oldukça yükseltip, 48 ay gibi uzun vadelere yayılan kredi verme yarışındalar. Kimi banka taşıt kredisi için, kimisi ihtiyaç kredisi için sevgili müşterilerine bu imkanı sunmaktalar. Bir banka özel sektörde çalışanlar için bu kredi imkanı sunarken, başka bir banka Kamu da çalışanlar için bu kredi imkanı sunmakta.

Her İhtiyaca Uygun Kredi Halkbank’ta

Halkbank’tan Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi. Eğer özel sektörde çalışıyorsanız, bazı bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için 50.000 TL’ye kadar 48 ay vade ile kredinizi Halkbank‘tan alabilirsiniz.

Tutar ve Ödeme Koşulları

Hemen bu konu ile ilgili kredi tutar ve ödeme koşullarına bir bakalım. 48 ay vade ile 50.000 TL tutarında kredi aldığınız zaman % 1,35 faiz oranı ile 262,50 TL tahsis ücreti ödeyeceksiniz. Aylık taksit tutarınız ise 1.506,64 TL olacaktır. Eğer derseniz ki aynı tutarı ben tahsis ücreti ödemek istemiyorum. O zaman tablodaki bazı rakamlar şu şekilde değişecektir. Kredi vadesi yine 48 ay olup, faiz oranı %1, 40 , taksit tutarınız ise,1.525,78 TL olacaktır.

Kamu Çalışanları İçin 50.000 TL Kredi 48 Ay Vade ile Halkbank’ta 

Halk Bankası tıpkı özel sektörlere sunduğu 48 ay vade ile 50.000 TL krediyi kamu çalışanlarına da sunmakta. Tutar ve ödeme koşulları aynı olduğundan dolayı tekrar bu konuya girmiyoruz.

Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi

Özel sektör ve kamu çalışanları düşündükleri kadar, emeklilerimiz de düşünen banka, onların yüzünde tatlı bir gülümseme oluşturmak için sadece emeklilere özel 48 ay vadeli düşük faiz oranlarıyla 50.000 TL kadar kredi veriyor.

Tutar ve ödeme koşullarına hemen bakalım. Emeklilerimiz 48 ay vade ile 50.000 TL kredi başvurusunda bulunduklarında şöyle bir tablo ile karşılaşıyorlar. % 1, 30 faiz oranı , 262,5 TL tahsis ücreti, 1.487,63 TL taksit tutarı ödeyerek kullanabileceklerdir. Eğer aynı tutar için tahsis ücreti ödemek istemeyen emeklilerimiz vade aynı kalarak, % 1, 35 faiz oranı ve 1.506, 64 TL taksit ücreti ödeyerek kullanabilirler.

Vefa İhtiyaç Kredisi

Halkbank’tan şehit yakınlarımız ve gazilerimiz için 48 ay vade ile 50 Bin TL özel ihtiyaç kredisi. Bu krediden kimler yararlanabilir ? Vefa İhtiyaç kredisine sadece şehadet belgesini alan şehit yakınları, anne – baba – eş – ve çocuklar, ile muharip gazi ve malul gazi belgesi olan gazilerimiz yararlanabileceklerdir.

Şimdide gelelim, bu kredilere nasıl başvuru yapacağınıza. Bu krediye bankadan başvuru yapabileceğiniz gibi, dilerseniz internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu için öncelikle bankanın web sitesine girip ihtiyaç kredi hesabınızı yapabilirsiniz. Sonra bu krediye başvuru yapmak için başvuru butonu tıklıyorsunuz. Karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak başvurunuzu yapıyorsunuz. Krediniz onaylandığı an itibarı kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.