ABANK Konut Kredisi Faiz Hesaplama (100.000 TL)


Hayalindeki evi almak isteyen kişilerin yaptığı ilk işlem birikimdir. Ancak yapılan birikimler istenen ev için yeterli olmayabilir. Bu noktada devreye ihtiyaç kredileri ve özel olarak hazırlanan konut kredileri girmektedir. İlgili kredi türleri arasından birisini tercih ederek kısa süre içerisinde dilediğiniz evi alabilirsiniz. Ev alımlarında kolaylık sağlayan bankalar arasında yer alan ABANK Türkiye’nin sayılı bankalarından birisidir. Verdiği hizmetlerin çoğunda müşteri odaklı olarak gelişim sağlayan banka, konut kredisi tekliflerinde ise bu yönde yenilikler yapmaktadır. Eğer sizin de ihtiyacınız varsa ve alacağınız konut için yeterli miktarı elde edemediyseniz ABANK’ın sunmuş olduğu konut kredisi tekliflerini inceleyebilirsiniz. En yakın şubeye giderek bu konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ABANK İLE EV SAHİBİ OLUN

ABANK müşterileri ve yeni başvuru yapan bireysel kullanıcılar kredi teklifleri ile istediklerini karşılayacak türden parayı temin edebiliyorlar. Özellikle ABANK’ın hem konut kredisi teklifleri, hem taşıt kredisi teklifleri hem de ihtiyaç kredisi teklifleri dikkat çekmektedir. Tüm bu kredi seçenekleri ile birlikte var olan ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilirsiniz. ABANK’tan alacağınız kredilerde size özel olarak sunulan avantajlı teklifler de bulunmaktadır. Bunların en önemlisi ise taksit erteleme seçeneğidir. Taksit erteleme seçeneğini kullanarak önümüzdeki ayın taksitini belirlenen vade boyutunda erteleyebilme şansına sahip olmaktasınız. Böylece kısa süre içerisinde işlemleriniz bir sonraki ay içerisine sevk edilmektedir. Siz de bu avantajlı tekliflerden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

ABANK KONUT KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

ABANK’ın sunmuş olduğu konut kredilerinde faiz oranları sabittir. Değişken olan tek oran yıllık maliyet oranıdır. Yıllık maliyet oranı uzun vadeli geri ödeme planlarında daha büyük bir yansıma yapar. Fakat faiz oranları geri ödeme planında çok fazla dikkat çekmemektedir. Eğer siz de kredi çekmeye kararlıysanız aşağıdaki tabloda yer alan güncel kurları baz alarak hesaplama yapabilir ve istediğiniz kredi miktarını tercih edebilirsiniz.

ABANK’ın 100 bin TL değerindeki konut kredisi ile ilgili geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
3 Yıl % 2,16 4.025 TL
5 Yıl % 2,17 2.996 TL
10 Yıl % 2,25 2.417 TL