ABANK Taşıt Kredisi Faiz Hesaplama (40.000 TL)


Hayalinizdeki arabayı almak için yapmış olduğunuz birikim var olan kur nedeniyle veya farklı sebeplerle yeterli olmayabilir. Bu nedenle ihtiyacınız olan cüzi miktarları en yakın banka şubesi veya en avantajlı teklifi veren bankadan karşılayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ilgili şartları gözden geçirmek ve ihtiyacınız olan miktarın geri ödeme planı için uygun koşullara sahip olmaktır. Günümüzde geri ödeme planı konusunda avantajlı teklifler sunan bankalardan bir diğeri de ABANK’tır. Son zamanlarda müşteri ağı ile dikkat çeken ABANK, farklı kampanyaları ve kredi çeşitleri ile iyi bir alternatiftir. Eğer aklınızda bulunan miktarı uygun geri ödeme koşulları ile birlikte değerlendirmek istiyorsanız ilgili bankanın tekliflerini incelemenizi öneririz. Böylece kısa süre içerisinde var olan ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilirsiniz.

ABANK İLE ARAÇ ALMAK ÇOK KOLAY

ABANK müşterisi olup olmamanızın kredi çekmeniz açısından herhangi bir engel olmadığını bilmelisiniz. Yani ilk kez kredi çekecek olan bireysel müşteriler de aynı tekliflerden faydalanabilmektedir. Sunulan avantajlı kredi teklifleri ile bütçenize uygun olan geri ödeme planını seçebilirsiniz. Size uygun tekliflerin iletilmesini istiyorsanız ilk olarak kredi notunuz ve gelir düzeyiniz belirlenmelidir. Bunun için bankanın sunduğu imkanlardan faydalanabilir ve kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Daha sonra kredi notunuza ve gelir düzeyinize göre uygun olan kredi teklifleri sizlere gösterilecektir. Bu aşamadan sonra dilediğiniz miktarı çekebilir ve taşıt kredisi alarak istediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

ABANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

Kredi çekmeden önce yapılması gereken işlemlerin başında önceden hesap yapma ve geri ödeme planı oluşturma gelir. Bunun için güncel kurlar ve faiz oranlarını bilmek önemli bir husustur. Ayrıca yıllık maliyet oranı da büyük ölçüde önemlidir. Çünkü yapacağınız geri ödemeleri ne kadarlık bir vadeye yayılacağı, yapacağınız geri ödeme tutarını da doğrudan etkiler. ABANK tüm bu konularda sizlere bilgi vermektedir.

ABANK’ın 40 bin TL’lik taşıt kredisi için geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
36 Ay % 2,99 1.996 TL
24 Ay % 2,99 2.514 TL
12 Ay % 2,99 4.161 TL

Not: Teklif güncel oranlar üzerinden yapılmıştır.