Akbank Direkt’te Vadeli Mevduat ile Tanışma Kampanyası


Şimdilerde mevduat hesabını Akbank’ta açanlar %14,15 faiz kazanma şansı elde ediyor. Sizlerde mevduat hesabı açtırarak daha yüksek faiz ile kazanmak isterseniz, Akbank Direkt vadeli mevduat hesabı ile tanışma kampanyasından yararlanarak yüksek faiz ile kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sadece bir tıkla , Akbank vadeli mevduat hesabı açtırabilir,  %14,15 faiz kazandıran kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kampanya kaçmaz, hemen yararlanmak gerek, diyorsanız ve kampanya hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, bu konumuzu okumanızı öneririz.

Akbank Direk’te vadeli hesap ile tanışmak için büyük fırsat ayağınıza kadar geldiğini bir kez daha hatırlatıp, hemen bu kampanyanın detaylarını sizlerle paylaşmaya başlıyoruz.

Sevgili okurlarımız , Akbank vadeli mevduat hesabının sunmuş olduğu yüksek faiz oranından yararlanmak için ilk adım olarak 500.000 TL ile 90 gün boyunca bankada bir vadeli hesap açtırmanız gerekecektir. Eğer birikimlerinizin bir an önce değerlendirip  Akbank Direk’tin ayrıcalıkları ile yöneterek yüksek faiz oranlarından bir an önce yararlanmak istiyorsanız, en kısa zamanda hesabınızı açtırmalısınız.

Akbank Vadeli Mevduat Kampanyasının Koşulları

Hemen bu kampanya ile ilgili koşulları  da sizlerle paylaşalım.

√ 90 günlük kampanya tanışma süreci içerisinde iş ve tatil günlerinin dahil olduğunu hatırlatmak isteriz.

√ Bankada ilk vadeli hesabınızı açtırdığınız andan itibaren 90 günlük kampanya tanışma sürecinden yararlanmaya başlıyorsunuz.

√ 10.000 TL ile 500.000 TL tutarlar arasında 90 gün boyunca getireceğiniz tüm mevduat için bu kampanya oranı geçerlidir.

√ Faiz konusuna değinecek olursak ; kampanya boyunca Akbank Direkt İnternet ve Akbank Direkt Mobil kanal faiz oranların üzerinden faiz uygulanacaktır.

√ Eğer Akbank Direkt İnternet ya da Akbank Direkt Mobil kanalı üzerinden hesap açtırırsanız, özel faiz oranları 10.000 TL ile 500.000 TL tutarı aralığında 32 günden 45 güne kadar vadeler için geçerlidir.

√ Bu kampanyadan yararlanabilmek için daha önce hiç vadeli mevduat hesabı olmayan veya vadeli mevduat ürünlerin toplam hesap bakiyesi 10.000 TL ‘nin altında olan Akbank müşterileri yararlanabilecektir.

√ Diyelim ki kampanya kapsamında açtığınız ilk hesabınızdan 91 gün sonra yeni bir mevduat hesabı getirdiniz. Bu durumda uygulanacak faiz oranı ne olacaktır ? Diye baktığımızda karşımıza şöyle bir tablo çıkmada, kampanya kapsamında ilk hesabı açtıktan 91 gün sonra getireceğiniz yeni mevduat hesabına Akbank Direkt İnternet ve Akbank Direkt Mobil kanal faiz oranı uygulanmakta.

√ Peki ; 100.000 TL altı ya da 100.000 TL üzeri açacağınız hesap için faiz oranı ne olacaktır ? Diye soracak olursanız, bu durumda açacağınız hesabın tutarına göre faiz oranı değişmektedir.

√ Hesap hareketlerini nereden takip edebiliriz ? Hesap hareketlerinizi dilerseniz Akbank Direkt Mobil’den ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden takip edebilirsiniz.

√ Son olarak birde vadesinden önce kapatılan hesapların durumuna göz atalım. Eğer bu kampanya kapsamında vadeli hesap açtıysanız, hesabınızın vadesinden önce hesabınızı kapatırsanız, herhangi bir faiz ödenmeyecektir.