Akbank Kredi Kartı Başvurusu ve Kampanyalar


Birçok insan farklı bankalarda hesap açtırmakta ve hesap sahibi olmaktadır. Günümüzde en popüler bankalardan birisi olan Akbank ise müşterilerine dikkat çeken fırsatlar ve kampanyalar sunmaktadır. Akbank kredi kartı sahiplerinin bu tür imkanlardan kolay bir şekilde faydalandığını görmek mümkündür. Akbank kredi kartları Platinum, Gold, Business, Carrefour,Exi26, Temassız, Free ve Wings olmak üzere her türlü ihtiyaca yönelik hazırlanmıştır. Her bir kartın kendisine has özellikleri ve kampanya duyuruları mevcuttur. İlgili kartlardan birisine sahip olmak için başvuru yapmanız yeterlidir. Kısa süre içerisinde Akbank’tan geri dönüş alarak kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer siz de Akbank’tan kredi kartı çıkartmak istiyorsanız yönergeleri takip etmeli ve ona göre başvuru yapmalısınız.

AKBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU YAPMA VE KAMPANYALAR

Eğer Akbank’tan kredi kartı çıkarmak istiyorsanız bunun için bazıAkbank kredi kartı başvurusunu 3 farklı şekilde yapmanız mümkündür;

  1. 0 850 222 25 25 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine bağlanmalısınız. Ardından hangi tür kart istediğinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.
  2. Online başvuru için ad-soyad, telefon, Tc kimlik numarası ve e-posta bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.
  3. Akbank şubelerinden bireysel olarak kart başvurusunda bulunabilirsiniz. İlgili birimler sizi yönlendirecektir.

 

Akbank’ta sunulan kredi kartları çeşitlerinin müşterilere özel olarak düzenlediği birçok kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyalar hem kredi kartı sahiplerini memnun etmekte hem de Akbank müşterilerine özel imkanlar sunmaktadır. İlgili kredi kartını kullanarak siz de keyifli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Akbank kredi kartı kampanyaları şu şekildedir;

Bu kredi kartları haricinde birçok kredi kartı ve kampanya sizleri beklemektedir.