Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Hesaplama (10.000 TL)


Oluşan ihtiyaçlara yönelik olarak yapılan birikimler çoğu zaman yeterli olmaz. Birikimleriniz her ne kadar bireysel çaba ile artış gösterse de ihtiyaca yönelik olarak hamle yapmak yeterli olmayabilir. Bu gibi durumlarda bankalardan destek alarak kısa süre içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Türkiye’de hizmet veren Aktif Bank bu konuda ideal teklifler sunmaktadır. Siz de Aktif Bank’ın kampanyalı tekliflerini inceleyip tercihinizi yapabilirsiniz. Düşük faiz oranları ve yıllık maliyet oranları ile Aktif Bank son dönemlerin en çok dikkat çeken bankasıdır. Müşteri ağı her geçen gün genişlemektedir. Siz de Aktif Bank müşterisi olarak alışveriş yapabilir, kısa süre içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Uygun şartlara sahip olan birçok kişi kredi çekebilmektedir.

AKTİF BANK KREDİ ŞARTLARI

Aktif Bank ihtiyaç kredisi için başvuru yapacak olan kişilerin hem kredi notu hem de gelir düzeyi yeterli seviyede olmalıdır. Aktif Bank’ın sunduğu imkanlardan faydalanmak için iki şartı karşılamanız yeterlidir. Banka sizlere her türlü konuda yardımcı olmaktadır. Özellikle avantajlı teklifleri ile dikkat çeken Aktif Bank taksit erteleme özelliği ile ilgi görüyor. Aktif Bank’ın sunduğu taksit erteleme imkanı sayesinde ilgili ayın taksitini erteleyebilir ve ödeme planınızın bozulmamasını sağlayabilirsiniz. Bu tür avantajlı teklifler müşterilerin rahat bir şekilde geri ödeme yapabilmesine de olanak sağlıyor. Aynı zamanda kampanyalara da katılarak çeşitli avantajlardan faydalanıldığını görmek mümkündür. Kampanyalı teklifler için en yakın şubeyi ziyaret etmeniz yeterlidir.

İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

Aktif Bank’ın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi geri ödeme planında tercih edilecek vadeye göre farklı tutarları bulmaktadır. Bu nedenle müşterilere kısa vadede geri ödeme yapması önerilir. Aktif Bank’ın müşterilere sunduğu ihtiyaç kredisinin geri ödemesinde yer alan faiz oranları ve yıllık maliyet oranları düşük seviyededir. Bu nedenle Aktif Bank sıklıkla tercih edilmektedir. Siz de ihtiyaçlarınızı Aktif Bank ile karşılayarak kısa sürede kredi talebinize yanıt bulabilirsiniz.

Aktif Bank’ın 10 bin TL’li taşık kredisine ait örnek geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
12 Ay % 2,29 990 TL
24 Ay % 2,29 575 TL
36 Ay % 2,29 441 TL