Aktif Bank Taşıt Kredisi Faiz Hesaplama (40.000 TL)


Hayalinizdeki aracı almak için yaptığınız birikimin yeterli olmadığı anda devreye giren bankalar hayallerinize kavuşmanız için ellerinden gelen desteği vermektedir. Peşin olarak çekeceğini parayı araç almak için kullanarak araç sahibi olabilirsiniz. Bankaların sunmuş olduğu taşıt kredisi imkanı ile kısa süre içerisinde araç sahibi olmak mümkündür. Eğer siz de araç sahibi olmak istiyorsanız Aktif Bank’ın sunmuş olduğu taşıt kredisi tekliflerini incelemeniz büyük bir avantaj sağlayacaktır. Çünkü taşıt kredisinin geri ödeme planlarında müşteriye birçok yönden kolaylık sağlanmaktadır. Kısa vadede veya uzun vadede ödeme yapacak müşterileri için en uygun geri ödeme planı sunuluyor. Böylece müşteri kolay bir şekilde krediyi geri ödeyebiliyor.

AKTİF BANK TAŞIT KREDİSİ AVANTAJLARI

Aktif Bank tarafından sunulan taşıt kredisi ile avantajlı teklifleri görebilirsiniz. Taşıt kredisi ile birlikte sunulan en önemli avantaj taksit erteleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde zorluk çektiğiniz zaman taksitinizi erteleyebilirsiniz. Böylece ödeme planınızda herhangi bir aksama olmaz ve kısa süre içerisinde dilediğiniz miktarda kredi çekebilirsiniz. Kredi çekmeden önce yıllık maliyet oranı ve faiz oranlarına dikkat etmelisiniz. Aktif Bank bu konuda ideal kuruluşlar arasında yer alır. Hem sabit faiz oranı hem de düşük yıllık maliyeti ile dikkat çeken teklifler sayesinde birçok müşteri hayalindeki araca sahip olmuştur. Siz de araç satın almak istiyorsanız her geçen gün müşteri ağı genişleyen Aktif Bank’ı tercih edebilirsiniz.

AKTİF BANK FAİZ HESAPLAMA

Taşıt kredisi için önceden faiz hesaplama şansına sahipsiniz. Size sunulan örnek hesaplama cetveli aracılığıyla kısa süre içerisinde faiz hesaplamalarını yapıp dilediğiniz krediyi çekebilirsiniz. Yıllık maliyet oranı ve faiz oranlarını hesapladıktan sonra kendi cetvelinizi oluşturmanız da mümkündür. Güncel kurlar ile oluşturulan taşıt kredisi geri ödeme planı aracılığıyla dilediğiniz hesaplamayı yapabilirsiniz. Aşağıdaki cetvelde sizin için yeterli olabilecek düzeyde bilgi yer almaktadır.

Aktif Bank’ın 40 bin TL’lik taşıt kredisi için hazırlanan geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
24 Ay % 2,69 2.420 TL
12 Ay % 2,69 4.073 TL
48 Ay % 2,74 1.668 TL
36 Ay % 2,74 1.912 TL