Albaraka Türk İhtiyaç Kredisi Faiz Hesaplama (10.000 TL)


Günlük yaşantınızda oluşan ihtiyaçlarınıza yönelik olarak yapacağınız birikimler çoğu zaman yeterli olmamaktadır. Bu tür durumlarda resmi kurumlardan destek alarak ihtiyaçlarınız için gerekli olan miktarı temin edebilirsiniz. İhtiyaca göre farklı şekillerde oluşturulan kredi teklifleri istediğiniz şekilde sizlere sunulabilir. Geri ödeme planı oluştururken seçeceğiniz vade üzerinden hesaplama yapılarak başvurduğunuz kredi sizlere teslim edilir. Eğer siz de kredi alarak ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız Albaraka Türk bankasını tercih edebilirsiniz. Birçok noktada şubesi bulunan Albaraka Türk bankasının Türkiye’deki müşteri ağı oldukça geniştir. Sürekli olarak müşteri odaklı gelişim gösteren Albaraka Türk bankasının müşterilerin ihtiyacına göre kredi teklifleri hazırladığı biliniyor. Uygun teklifleri alarak siz de ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

ALBARAKA TÜRK İLE İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYIN

İlk olarak kredi notunuza ve gelir düzeyinize bakılarak alacağınız kredi ile ilgili uygun teklif oluşturulmaktadır. Bilindiği üzere kredi notları önemli değerlerdir. Kişinin önceki hesap hareketleri doğrultusunda belirli bir not tanımlanır ve bu not bankalar tarafından görülebilir. Kredi notu ile birlikte kişinin ne kadar kredi çekebileceği belirlenir. Eğer yüksek miktarda kredi çekmek istiyorsanız kredi notunuzu yükseltmeniz önerilir. Aksi takdirde istediğiniz krediyi çekme imkanınız bulunmaz. Bu tür işlemleri kolaylaştırmak için en yakın Albaraka Türk şubesine gidip kişisel bilgileriniz ile işlem yapmanız yeterli olacaktır. Banka görevlileri ve müşteri temsilcileri size gerekli tüm konularda bilgi vereceği gibi ihtiyaç kredileri hakkında da detaylı bilgi sunacaktır.

ALBARAKA TÜRK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

Albaraka Türk bankasının vermiş olduğu ihtiyaç kredisi ile ilgili olarak önceden hesap yapabilme şansınız bulunmaktadır. Yıllık maliyet oranı ve faiz oranlarını dikkate aldığınız takdirde geri ödeme planını yakın tahminlerde bulunarak ortaya çıkarabilirsiniz. Albaraka Türk bankasının vereceği ihtiyaç kredisi üzerinden hesaplama yapmak istiyorsanız aşağıda sunacağımız tabloyu inceleyebilirsiniz. İlgili tabloda güncel kur üzerinden paylaşılan veriler sunulmuştur.

Albaraka Türk bankasından alınan toplam 10 bin TL değerindeki ihtiyaç kredisinin geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
12 Ay % 3,30 1.063 TL
24 Ay % 3,30 653 TL
36 Ay % 3,30 526 TL