Albaraka Türk Konut Kredisi Faiz Hesaplama (100.000 TL)


Hayalinizdeki evi almak için plan yapıyor ve birikiminiz ile bu plana uygun olarak ev sahibi olmak istiyorsanız size bu konuda destek olacak birçok kuruluş bulunmaktadır. Çoğu zaman bireysel çabalar ile birikim yapabilmek mümkün değildir. Kişilerin kolay bir şekilde istediği evi alabilmesi için ilk olarak uygun koşullar ile kredi veren bankalara yönelmesi gerekmektedir. Bu şekilde kısa sürede istediğiniz krediyi alabilirsiniz. Kredi miktarını ve geri ödeme planını uygun olan şartlara göre düzenleyip kısa süre içerisinde istediğiniz tutarda kredi çekebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem çok basittir. Son zamanlarda teklifleri ile ön plana çıkan Albaraka Türk isimi bankayı tercih ederek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

ALBARAKA TÜRK İLE HAYALİNİZDEKİ EVE SAHİP OLUN

Hayalinizdeki eve sahip olabilmeniz için uygun teklifler sunan Albaraka Türk isimli banka son dönemlerde müşteri ağını hızla genişletmektedir. Hem yeni müşteri kitlesi hem de var olan müşterileri ile dikkat çeken bankanın, kredi miktarları ve geri ödeme konusunda sağladığı kolaylıklar dikkat çekiyor. Albaraka Türk aracılığıyla kredi çektiğiniz takdirde bazı avantajlara da sahip olabiliyorsunuz. Örneğin taksit erteleme özelliğinden faydalanarak zorlandığınız anda taksitlerinizi erteleyebiliyorsunuz. Bu gibi avantajlı tekliflerden faydalanmak ve ilgili teklifler hakkında daha fazla bilgi almak için Albaraka Türk şubelerine gitmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcileri sizlere detaylı bilgi vererek kafanızdaki bütün soruları cevaplandıracaktır. Siz de Albaraka Türk bankasını tercih ederek bir adım önde olabilirsiniz.

ALBARAKA TÜRK KONUT KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

Albaraka Türk bankasından kredi çekmeden önce faiz hesaplayarak önceden bilgi almanız mümkündür. Kredi notunuz ve gelir düzeyinize göre belirlenen miktarın geri ödeme planlarını inceleyebilir ve kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Size sunulan tekliflerde yer alan yıllık maliyet oranı ve faiz oranı sabit oranlardır. Bu oranları değerlendirerek kısa sürede istediğiniz kredi miktarını çekebilirsiniz.

Albaraka Türk 100 bin TL’lik konut kredisi için belirlenen geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
3 Yıl % 2,30 4.115 TL
5 Yıl % 2,30 3.089 TL
10 Yıl % 2,30 2.461 TL

Yukarıdaki verilen güncel kur üzerinden açıklanmıştır.