Anında Kredi 48 Ay Vadeli Borç Temizleme Kredisi


QNB Finansbank 48 Ay Vade ile Borç Kapatma Kredisi

Biriken borç kredilerinizi tek bir çatı altında toplayıp 48 ay içinde temizlemeye ne dersiniz ? Sanırım bir çoğunuz şu an için biriken borçlarınızı temizlemek için uzun vadeli Borç Temizle Kredisi arayışı içerisindesiniz. Bu arayışınıza yardımcı olmak için QNB Finansbank yardım elini sizlere uzatıyor.

Bitmeyen Krediler

Ekonomik hayatımızın en büyük dostu olan krediler, aynı zamanda rahat bir hayat sürmemiz içinde bizlere büyük destek çıkıyor. Şöyle yaşamınızdan küçük küçük kesitleri göz önünüze getirin. İlk kesitte konut kredisi olsun. Kiracılıktan kurtulmak için ya da yeni bir ev almak için bankaların birbirinden cazip faiz oranlarıyla sunmuş olduğu konut kredilerinden birine başvurarak hayalimizdeki eve anında kavuşabiliyoruz.

Ayağınızı yerden kesecek bir arabaya mı ihtiyacınız var, ya da arabanızın bir üst modeli çıktı ve siz biran önce bu arabayı almak istiyorsunuz. Arabayı almak için eşten dosttan borç para almak yerine bankadan taşıt kredisi çeker, bankaya borçlanırım, deyip soluğu bankada alırız.

Kimi zaman kendi eğitimimiz için kimi zaman çocuğumuzun eğitimi içinde yeni bankaların eğitim kredilerinden destek alırız.

Konut kredisi, taşıt kredisi, eğitim kredisi derken, bir de ihtiyaç kredimiz var. Kimi zaman nakitte sıktığımızda , kimi zaman işleri büyütmek için, kimi zamanda tatile çıkmak için yine birbirinden cazip faiz oranlarıyla bankaların sunmuş olduğu ihtiyaç kredisine başvururuz.

Hayatımızın ekonomik bölümünde yer alan bu krediler ilk başlarda oldukça işimize yarasa da iş kredilerin ödemesine geldiğini zaman zaman işin rengi değişebiliyor. Değişik bankalar aldığımız kredilerin ödeme zamanları geldiğinde tabiri caizse iki ayağımız bir pabuca giriyor ve bankalara olan kredi borçlarımızı nasıl ödeyeceğimizi kara kara düşünmeye başlıyoruz.

QNB Finansbank İle Tek Çözüm Borç Transferi Kredisi

A bankasına olan ihtiyaç kredisini, B bankasına olan taşıt kredisini , C bankasına olan kredi kartı borçlarınızı QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi çatısı altında toplayıp, 4 yıl vade ile kredi borçlarınızı kapatabilirsiniz. Nasıl mı ? Hemen QNB Kredi Borcu Kapatma Kredisi hakkında birkaç detayı sizlerle paylaşalım.

QNB Finansbank borç transferi kredisi için 48 aya varan vadeler uzun bir vade imkanı sunmakta. Bu kredi için oldukça uygun diyebileceğimiz faiz oranları uygulamakta olup, esnek ödeme imkanları sunmakta. İhtiyaç kredisi ürünlerinizin tüm borçlarını tek bir çatı altında toplama imkanınız var. Ayrıca kredi ve kredi kartı borçlarınızın gerekli koşulları sağladığı taktirde uygun ödeme seçenekleriyle birlikte aylık % 1,32 ‘den başlayan faiz oranlarıyla birlikte tek noktadan ödeme rahatlığını yaşayabilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi Genel Koşulları

Borç kapatma kredisinin genel şartlarına baktığımızda ise ;

⇒ Borç transferi ile bu bankaya transfer edeceğiniz ürünler arasında ; kredi kartı borcu, ihtiyaç kredisi borcu ve taşıt kredisi borçları yer almaktadır.

⇒ Konut kredisi , QNB Finansbank’daki borçlarınızı , konut kredisi ve ek hesaplarınızı maalesef  borç transferi ile bu bankaya transfer edemiyorsunuz.

⇒ Diğer bankalarla yapacağınız EFT’ler ücretsizdir.

⇒ EFT’ler le ilgi bir açıklama daha yapalım. Karşı bankaya yapacağınız EFT’ler işlemin yapıldığı günden bir sonraki iş günü karşı banka ulaşacağını unutmayın.

⇒ Şimdi birazda kredi tutarlarına değinelim. Karşı banka kredi borcunuzun tamamını transfer edebilirsiniz. Ama şube ekranında görünen tutardan daha düşük tutarlı olacak şekilde transfer yapılmamaktadır.

⇒ Kredi kartı borçlarında ise durum şu şekilde ; diğer bankaya olan kredi kartı borcunuzun tamamını ya da toplam borcunuzun daha düşük tutarlarla bu bankaya transfer edebiliyorsunuz.

Gördüğünüz gibi durum bundan ibaret.