Belgesiz İmzasız Şubesiz Anında 30.000 TL Kredi


Acil krediye mi ihtiyacınız var ? Anında kredi veren bankalar mı arıyorsunuz ? Banka şubelerine kadar yorulmadan, belgeler ile uğraşmadan, anında tık parayı hesabınıza aktaracak kredi arayışı içerisinde olanları şöyle bir adım ön tarafa doğru alalım. Akbank Direkt Kredi ile tanışmanın zamanı geldi.

İster Akbank’ta hesabınız olsun, isterse olmazsın. Belgesiz İmzasız Şubesiz Anında Krediniz cebinizde. Yapmanız gereken tek şey en kısa zamanda Akbank Direkt Kredi tanışıp, kredi başvurusunda bulunmak olacaktır.

Biliyorsunuz ekonomik hayatımızın her döneminde nakit sıcak paraya ihtiyacımız olur. Bu para bir ihtiyacımızı karşılamak için gerekli olabilir, ya tatile gitmek için gereklidir, ya da işlerimizi bir tık daha büyütmek için olabilir. Şuan için ne amaçla kullanacağınızı bilmiyoruz ama, şuan için ihtiyacınızı karşılayacak şöyle 30.000 TL bir kredi çekme şansınız olsa, fena olmaz diye düşündüğünüzü tahmin ediyoruz. Eğer  sizlerde bizimle aynı fikirde iseniz, hazır sizlerde buraya kadar gelmişken Akbank’ın sunmuş olduğu şu Direkt Hesabı bir inceleyelim. Bakalım, kredi için ne gibi şartları var, kredi almak için uygun muyuz, kredinin geri ödemesi nasıl olacakmış, inceleyelim.

Akbank Direkt Kredi ile Şubeye Gitmeden Kredini Kullan

Acil nakitte ihtiyacınız olduğunda 7 / 24 anında nakit için Akbank Direkt Kredi yanınızda. Üstelik bu krediden yararlanmak için öyle şubeye kadar yorulmanıza da gerek yok. Belgesiz, imasız, şubeye gitmeden günün 24 saati acil nakitte ihtiyacınız olduğunda yapmanız gereken cepten ya da bilgisayardan Akbank web sitesine girip, Direkt Kredi hesabına başvurmak olacaktır. Başvurunuz onaylandığı andan itibaren istediğiniz kredi hesabınızda olacaktır.

İsterseniz konuyu biraz daha detaylandıralım.

Krediye Başvurmanın En Hızlı Yolu Şimdi Akbank Direkt Mobil’de !

Kendinize kıyafet almak için alış verişe çıktınız diyelim. Hazır çıkmışken, eşime, çocuklarıma, en sevdiğim arkadaşıma ve dostuma da birkaç küçük hediye alayım, dediniz. Tamam kendinize kıyafet alayım, eşe dosta da küçük hediyeler alayım derken, evinize çok yakışacağını düşündüğünüz birkaç küçük dekoratif ev aksesuarları da karşı durmuş, sizlere göz kırpıyor. Sanki beni al, salonuna çok yakışırım, evinin konseptine estetik katarım, dercesine size bakıyor. Sizde alışveriş yapmışken tam yapayım, deyip onları da aldınız.

Şimdi sıra geldi, kasaya gidip, hesabı ödemeye. Kasada bir de ne göresiniz, cepte nakit yok, hesapta para kalmamış. Eee aldıklarınızı bırakmakta hiç istemiyorsunuz. 🙁 Durun hemen üzülmeyin. Cep telefonunuzu elinize alın. Akbank Direkt’te girin ve telefonunuzu sallayın. Şu an için ne kadar kredi kullanabileceğinizi anında öğrenin. Bu şekilde ödemenizi anında yapabilirsiniz.

Şimdi gelelim, Akbank Direkt Kredi hesabının özelliklerine. Biraz öncede bahsettiğimiz gibi anında kredi almanın en kolay yollarından biri bu kredidir. Günün 24 saati , nakitte ihtiyacınız olduğunda bu krediden yararlanabilirsiniz.

Akbank Direk Kredi ile ; 30.000 TL kadar olan kredi limitinizi 7 /24 belgesiz, imzasız, şubeye kadar yorulmadan, anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda şubeye gitmeden anında kredi almak için ve Akbank’ın Direkt Kredisinden yararlanmak isterseniz de kredi başvurusu için şunları yapabilirsiniz. Dilerseniz Akbank Direkt Mobil uygulamasını cebinize indirerek, dilerseniz Akbank Direk İnterneti tıklayarak, karşınıza çıkan Akbank Kredi formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunların dışında dilerseniz, Akbank Telefon Şubesini arayarak kredi hakkında bilgi sahibi olup, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sizlerinde okuduğu gibi artık kredi almak oldukça kolay. Sizlerde nakitte sıkıştığınızda , gecenin bir yarısı paraya ihtiyacınız olduğunda, bu saatte nereden para bulabilirim, diye düştüğünüzde Akbank’ın sunmuş olduğu bu hizmetten yararlanabilir, kredi ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz.