Bireysel İhtiyaçlarınızda Hızlı ve Uygun Kredi Burgan Bank’ta


Merhaba sevgili arkadaşlar. Yeni bir ihtiyaç kredisi haberi ile yine sizlerle birlikteyiz. Bugünkü haberimiz yazılarımızda sık sık yer verdiğimiz Burgan Bank‘tan . Belki henüz bu bankanın müşterisi değilsiniz, ya da şimdiye kadar herhangi bir kredi ile işiniz olmadı. Ama bu yazımızdan sonra eğer kredi ihtiyacınız varsa, bakacağınız bankalara arasında Burgan Bank’ta yer almaya başlayacak.

Hemen daha fazla sözü uzatmadan bugünkü yazımız olan anında hızlı ve uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Burgan Bank ihtiyaç kredisi hakkında yeni gelişmeleri sizlerle aktarıyoruz.

Burgan Bank’ta Faiz Oranları Kişiye Özel

Hemen bir Burgan Bank Şubesine uğrayıp, kullanabileceğiniz kredi miktarını, size özel faiz oranları ile ödeme koşullarını öğrenebilirsiniz. Şimdi şubeye kadar gitmeden öncelikle buraya kadar gelmişken konuyu bir ayrıntı şekilde sizlerle paylaşalım. Ondan sonra eğer ihtiyacınız varsa, şartlar ve ödeme koşulları da kafanıza yatırıyorsa, dilerseniz bu krediye başvurabilirsiniz.

Herkesin gelir gücü , ödemeleri farklı iken , kullanacağınız kredi faiz oranı da farklı olmalı, öyle değil mi. Sanırım bu konuda hemfikiriz. İşte bu kriterden yola çıkarak , Burgan Bank’ta kişiye özel kredi faiz oranları uygulamaktadır.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Kredi konularında hem dile getirmişizdir. Hayatımızın bazı dönemlerinde nakitte sıktığımızda, elimize nakitte çevirecek herhangi bir şey olmadığında, bütçemize uygun bankaların ihtiyaç kredisine başvururuz. Bu kredi bazen eğitim kredisi olabilir, bazen sağlık kredisi olabilir, bazen tatil kredisi ya da evlilik kredisi olabilir. Hangi konuda olursa olsun, ihtiyacınız olan krediyi  bütçenize uygun ödeme planlarına sahip , size özel faiz oranları ile ve düşük masraflı ihtiyaç kredileri sunan banklara arasından tercih yapmak bizim açımızdan iyi olur. İşte bu durumları göz önüne tutarak , farklı ihtiyaç kredisi alternatifi sunan Burgan Bank’ın sunmuş olduğu bu ihtiyaç kredisini inceleyebilirsiniz.

Kişiye Özel İhtiyaç Kredisi

Biraz öncede belirtiğimiz gibi, her kişinin ekonomik hayatı farklıdır. Bu farklılıkları göz önüne alarak ödeyecekleri faiz oranları da farklı olmalı. Bu düşüncede olan bankalar arasında bu bankada yer alıyor. Hemen kişiye özel ihtiyaç kredisinin özelliklerinden bahsedelim.

⇒ Burgan Bank 3 kriteri göz önüne alarak , kredi fiyatlarını kişilere özel olarak farklılaştırmaya çalışıyor. Bu kriterler nedir, diye baktığımızda karşımıza şunlar çıkıyor.

Kişinin ödeme performansı

Banka ile çalışacağınız ürün sayısı

Bankanın yeni ya da eski müşterisi olmasına

⇒ Bu sistemde Burgan Bank standart banka faiz oranının üstünden aranan kriterlere karşılık gelen ve piyasa koşullarına göre bankanın belirlenmiş oranda faiz indirimi uygulamaktalar.

⇒ Tabi bu uygulama , fiyatlama sistemi yalnız ihtiyaç kredisi için geçerlidir.

Sevgili arkadaşlar bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi için dilerseniz , size en yakın şubesine uğrayıp, Uzman Bireysel Bankacılık yöneticileriyle görüşebilirsiniz. Ya da dilerseniz bankanın sitesini ziyaret edip, ” Hemen Başvur ” formunu tıklayarak, bilgileri eksiksiz olarak tamamlayıp, Bireysel Bankacılık Portföy yöneticilerin sizlerle en kısa zamanda iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Burgan Bank Müşterilerine Özel Dijital İhtiyaç Kredisi 

Eğer bir Burgan Bank müşterisi iseniz, tüm nakit ihtiyaçlarınızı anında ve hızlı bir şekilde karşılayacak krediyi almak için yapmanız gereken tek şey , ya bankanın İnternet Bankacılığını kullanmak ya da Burgan Mobil üzerinden başvuruda bulunmak olacaktır. Anında başvurunuzu değerlendirilip, kredi başvurunuzun sonucu anında belli olup, krediniz onaylandığı takdirde de paranız aynı anda hesabınıza yatmış olur.

Gördüğünüz gibi ihtiyaç kredinizi anında size özel faiz oranları ile alma şansınız var. Gördünüz gibi, sunmuş olduğu kredi imkanı ile Burgan Bank’ta ; Fark Siziniz !