Borç Transfer İhtiyaç Kredisi ile Borçlarınızı Temizleyin


Burgan Bank Borç Transfer İhtiyaç Kredisi

Merhaba sevgili okurlarımız. Edildiğimiz bilgilere göre yine birçok arkadaşlarımız bankalardan çekmiş oldukları kredi borçlarını ödeyemeyecek duruma gelmişler. Yine edildiğimiz bilgilere göre düzenli olarak ödenen kredi kartı borçları birkaç aydır, bazı nedenlerden dolayı ya ödemelerde gecikme olmuş, ya da ödenmemiş.

Bizlerde edindiğimiz bu bilgiler dahilde siz sevgili okurlarımızın daha fazla mağdur durumda kalmayasınız diye, borçlarınızı nasıl kapatabilirsiniz, konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Kara Listeye Düşmeyin ! 

Öncelikle bir konuda sizleri uyarmak istiyoruz. Sakın ha, borçlarımı eninde sonunda öderim, diyerek, olayı ağırdan almayın. Unutmayın ki, ertelenen her borç, ödenmeyen her kredi taksiti , sizin önünüze bir çığ gibi çıkar. Bu çığın altında kalıp, kara listeye düşmek istemiyorsanız, bazı bankaların sunmuş olduğu borç transferi kredilerinden yararlanarak, borçlarınızı bir an önce temizleyin deriz. Eğer borçlar birikmeye başlarsa, ne kolay kolay bankalardan kredi çekebilirsiniz, ne de bankaların sunmuş olduğu banka ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Üstüne üstlük hem kredi notunuz düşer, hem de kara listeye girmeye aday olursunuz ki ; bu da istemediğimiz bir durumdur.

Banka Borçlarını Ödemekte Zorlananlar 

Alış verişte kolaylık olsun, hem de üstümde nakit taşımayım diye önce ceplerimize kredi kartları girdi. Kiradan bir an önce kurtulmak için bankadan gideyim de bir konut kredisi , kullanayım dedik. Hazır konut kredisini rahat bir şekilde ödemeye devam ediyorum, ayağımı da yerden kesen bir araba alayım, onun içinde taşıt kredisine başvuralım , dedik. Uzun süredir ne tek başıma, ne de ailemle birlikte tatile çıkamamıştık, şimdi erken rezervasyon yaptıranlar için tatil oldukça uyguna geliyor. Bu fırsatı kaçırmamak için tatil kredisi iyi deyip, bir de bu krediye başvurulmuş bulunduk. Bu liste böyle uzar gider.

İşe sadece bir kredi ile başlarken bir de bakmışız ki, her tarafımız kredi olmaya başlamış. Bir kredinin taksitini ödemeden, diğer kredinin taksiti gelmeye başladı. E cüzdanda duran kredi kartı ya da kartların aylık ödemeleri de olaya tuz biber ekti. Düzenli olarak ödediğimiz banka borçlarını bir bakmışız ki, ödeyemeyecek duruma gelmişiz.

Borç Transfer İhtiyaç Kredisi

Durun hemen paniğe kapılmayın. Ne demişler, her derdin bir dermanı vardır. Farklı bankalara borcu olanların dermanı ise, Burgan Bank’ta . Burgan Bank Borç Transferi İhtiyaç Kredisi sayesinde, borçlarınızı düzene bırakıp, temizleyebilirsiniz. Tabi bu krediden yararlanmak için bir takımı kriterler söz konusu. Şimdi gelin, bu krediyi biraz daha yakından tanımak için, kredinin özelliklerine göz atalım.

Burgan Bank Borç Transfer İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Öncelikle yapmanız gereken tüm borçlarınızı tek çatı altında toplamak. Yani diğer bankalara olan tüm borçlarınızı önce Burgan Bank’ a transfer edip, ödeme koşulunuza göre bir ödeme planı çıkarmaktır. Şu an için ödemelerini takip etmekte zorlandığınız tüm borçlarınızı tek hesap altında toplayıp ödeyebilirsiniz. Bu konuda Burgan Bank, banka borçlarını rahatlıkla ödemek isteyenler için 48 aya kadar varan vadeler ile  % 1,84 aylık faiz oranları ile borç transfer ihtiyaç kredisi altında toplayıp, borçlarınızı yapılandırıyor.

Burgan Bank Borç Transfer İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Tablosu

Hemen bir borç transferi ile ilgili örnek bir ödeme tablosu oluşturalım.

Burgan Bank Borç Transfer İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Diyelim ki ; 10.000 TL tutarında kredi istiyorsunuz. İstediğiniz bu krediyi 12 ay vade uygulanmasını istiyorsunuz. Bu durumda uygulanacak faiz oranı % 1,84 olurken , aylık taksit tutarınız 958 TL olacaktır. Tahsis ücreti de 50 TL.

Yine 10.000 TL tutarında bir krediye ihtiyacınız var diyelim. Uygulanacak faiz oranı ile tahsis ücreti aynı kalacaktır. Sadece vade ve aylık taksit tutarında değişiklik söz konusudur. 10.000 TL kredi tutarı, 18 ay vade için ödenecek aylık taksit tutarı , 679 TL.