Bu Sefer de Sen Kolay Kazan! N Kolay Bono


N Kolay Bono Nedir ? N Kolay Bono Özellikleri Nelerdir ?

%15.15 N Kolay Bono Faizi = %16,04 Mevduat Faizi

Şimdi bu satırları okuyan sevgili arkadaşlarımız, acaba bu neyin hesabını yapıyor, neden bahsediyor, diye yazıyı okumaya devam ediyordur. Sizlere kolay yoldan nasıl kazanacağınızdan bahsediyoruz. Aktif Bank‘ın yakın bir zamanda piyasa çıkarmış olduğu N Kolay Bono’ dan bahsediyoruz.

Şimdi yanınıza çayınızı kahvenizi alın, kolaylıkla kazanabileceğiniz Aktif Bank N Kolay Bono’dan kısaca bir söz edelim.

Bir Aktif Bank ürünü olan N Kolay Bono sayesinde paranız anında değer kazanır, size de kazancını hesaplamak kalır. 🙂

Şimdi gelelim, işin biraz teknik kısmına. N Kolay Bono ya nereden, nasıl ulaşabileceğinize, paranızı nasıl yatırıp, değer kazandıracağınız konulara değinelim.

Dilediğiniz zaman faiz kaybetme korkusu yaşamadan, paranızı alabilme özgürlüğünün kazanma tadını doyasıya yaşamak için ilk adım olarak Aktif Bank web sitesine giriş yapıyoruz. Sonra bireysel bölümü tıklıyoruz. Oradan da Yatırım bölümünde yer alan N Kolay Bono ‘yu tıklıyoruz. Burada yer alan nkolay.com adresini tıklıyoruz. Gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra paranızı değerlendirip kazancınız kolay bir şekilde hesaplayabilirsiniz.

%15.15 Faizle Yüksek Kazanç N Kolay Bono’da sizleri bekliyor. N Kolay Bono’nun Özellikleri

Aktif Bank tarafından piyasaya sunulmuş olan N Kolay Bono herhangi bir yatırım süreci zorunluğu olmadan paranızı bono vadesi boyunca yüksek faiz avantajı sağlayan paranızı değerlendirebileceğiniz bir yatırım ürünüdür.

√ Yüksek Getiri

N Kolay Bonu’dan satın aldığınız bonolar faiz oranı, bononuzu satacağınız tarihe kadar ya da vadesi bitene kadar geçerliliğini korur.

√ Düşük Stopaj Oranı

N Kolay Bono’nun stopaj oranı / gelir vergisi %10’dur. Mevduat yatırımda ilk 6 ay oran % 15 iken, ikinci 6 ay içinde oran %12 olarak belirlenmektedir.

√ Esnek Vade

Diyelim ki, nakitte ihtiyacınız var. Bononuzun vade sonunu bekleme sıkıntısına düşmeden paranızı değerlendirdiğiniz gün sayısı kadar yüksek faiz avantajından rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

√ Tüm İşlemler Ücretsizdir

N Kolay Bono üzerinden yapacağınız EFT ve havale işlemleri için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

N Kolay Bonoyu Nasıl Alabilirim ?

Eğer Aktif Bank’ın sunmuş olduğu bu yatırım aracı kafanıza yattıysa ve biran önce bono almayı düşünüyorsanız, BURAYI tıklayarak N Kolay Bono alabilirsiniz. Hemen kısa formu doldurup, paranızı aktarmaya başlayabilirsiniz. Formu doldurup, paranızı aktardıktan sonra İnternet şubesinden paranızı hemen yönetmeye başlayabilirsiniz.

N Kolay Bono ile bu sefer sen kolay kazan !