Burgan Bank’tan ”Jet Gibi” Kredi !


Çok Acil Nakit İçin ‘’ Jet Gibi’’ Kredi Burgan Bank’tan

Çok acil nakit sıkıştığınız anda çevrenizdekilerin hiçbiri eline cüzdanını alıp, size anında çıkartıp, para vermiyorlarsa bir ihtimal onlarda şu an için nakit sıkıntısı içindedir. Peki bu durumda kimin kapısını çalabilirim, diye oturup kara kara düşünüyorsanız, şimdi yüzünüzü güldürecek güzel bir haberimiz var.

Acilen nakitte ihtiyacınız olduğunda, satacağınız herhangi bir mal varlığınız yok ise, birde yurt dışında dayınız, dostunuz kısacası döviz alabileceğiniz bir arkadaşınız yoksa bile üzülmeyin. Çünkü imadınıza tabiri caizse Hızır gibi Burgan Bank yetişiyor.

Masrafsız Kredi, Anında Nakit Kredisi İçin Burgan Bank Yanınızda !

Biliyorsunuz bu devirde kredi çekmek zor. Önce ödeme koşulları size uygun olan bankayı seçeceksiniz. Sonra banka size bu krediyi vermek için bazı şartlar koşacak, yeri gelecek işi yokuşa sürecek. Üstüne üstlük bir de krediyi almak için kefil bulmanızda gerekir. Her şey tamam diyelim, kredi aldık da, bu kredinin bir de geri ödemesi ve faiz oranı da var.

Neyse ki, hala kefilsiz senetsiz anında tık parayı önümüze bırakabilecek bankalarımızda mevcut. Tıpkı Burgan Bank’ın jet nakit kredisi gibi.

Peki bu krediye kimler, nasıl başvurabilir. Şimdide bu konun ayrıntılarını sizlerle paylaşalım.

” Jet Gibi Kredi ” Burgan Bank’tan

Burgan Bank’ın bu kredisine başvurmak oldukça kolay. Bu krediye başvurmak için yapmanız gereken birkaç işlem var. Yaptığınız bu işlem sonucunda kredinizi cebinizde bile bilirsiniz.

Gelir belgesiz , sigorta ücretsiz masrafsız ihtiyaç kredisine başvurmak için öncelikle Burgan Bank’ın web sitesine giriyorsunuz. Sonra karşınıza çıkan ekranda ihtiyacınız olan kredi tutarını, talep ettiğiniz taksit sayısını giriyorsunuz. Bu rakamları girdikten sonra TC kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ve elektronik posta adresinizi giriyorsunuz. Ardından hemen başvur botunu tıklıyorsunuz. Gerekli bilgileri doldurup, başvurunuz da yaptıktan sonra kredi başvurunuzun olumlu ya da olumsuz olduğunu çok kısa bir süre içinde öğrenebiliyorsunuz.

Diyelim ki, başvurduğunuz krediden olumlu sonuç geldi. Kredi işlemlerinizi gerçekleştirmek için Burgan Bank’a kadar yorulmanıza gerek yok. Sizin müsait olduğunuz bir an Burgan Bank personeli ayağınıza kadar gelip, hem bir kahvenizi içiyorlar, hem de gerekli evrakları sizlere imzalatır. Gördünüz gibi hem kredilerde hem de hizmet sınır tanımayan bir bankacılık anlayışı söz konusu.