Denizbank Konut Kredisi Faiz Hesaplama (100.000 TL)


Ev almak isteyen vatandaşların var olan nakit ihtiyacını karşılayan bankalar arasında Denizbank’ta yer almaktadır. Uygun faiz oranları ile dikkat çeken Denizbank ise sunduğu teklifler ile ön plana çıkıyor. Eğer ev kredisi çekmek istiyorsanız ve geri ödeme planında kolaylık arıyorsanız Denibank’ın sunduğu konut kredisi seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Konut kredisi olarak başarılı tekliflere sahip olan Denizbank’ın hem sabit faiz oranı hem de esnek ödeme planları müşterileri tatmin ediyor. Sağladığı kolaylıklar arasında taksit erteleme gibi imkanlar da yer aldığından Denizbank’a ait tekliflerin birçoğu müşteri potansiyelinin yükselmesine neden oluyor. Günümüzde ev sahibi olmak isteyen birçok vatandaş bu tür teklifler ile kısa süre içerisinde ev sahibi olabiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

DENİZBANK İLE EV SAHİBİ OLUN

Düşük faiz oranı ve sabit faizleri ile müşterilerine teklif sunan bankanın Türkiye çapında da yoğun ilgi gördüğünü söylemek mümkündür. Denizbank’ın müşteri ağının gelişmesinde en önemli faktör faiz oranlarıdır. Eğer kredi notunuz ve gelir düzeyiniz yeterli derecede ise Denizbank aracılığıyla ev sahibi olabilmeniz mümkündür. Denizbank uygun şartlara sahip olan bireysel müşterilerine kredi imkanı tanımaktadır. Siz de Denizbank aracılığıyla kredi çekebilir ve hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Yıllık maliyet oranı baz alındığında kısa vadede yapılan geri ödemelerde çok büyük fark olmuyor. Fakat uzun vadede yapılacak geri ödemeler faiz oranın etkisi ile bir hayli artış gösterebiliyor. Bu gibi durumlar önceden analiz edilmelidir.

DENİZBANK KONUT KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

Denizbank aracılığıyla kredi çekmek isteyen vatandaşlar önceden geri ödeme planı hesaplama imkanına sahiptir. Ancak yanılma payı olan hesaplama aşamasında bankaların en yakın şubesinden destek alınması önerilir. Aksi takdirde istenilen plan net olarak ortaya çıkarılamayabilir.

100 bin TL’lik konut kredisi için faiz hesaplama;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
3 Yıl % 2,50 4.245 TL
5 Yıl % 2,50 3.235 TL
10 Yıl % 2,50 2.636 TL
15 Yıl % 2,50 2.530 TL

Yukarıdaki tablo üzerinden 3 yıl ile 15 yıl arasında oluşturulacak geri ödeme planlarında baz alınacak rakamları görebilirsiniz. Bu rakamlar aracılığıyla çekeceğiniz kredi ile ilgili olarak hesaplama yapmanız mümkündür.