Düşük Kredi Notuna Şubesiz Masrafsız 30.000 TL Anında Kredi


Düşük Kredi Notunuzu Dert Etmeyin, Aktif Bank Yanınızda !

Kredi notu düşük olanlar genelde kolay kolay bankalardan kredi almazlar.  Neyse ki kredi notu düşük kişilere kredi veren banklarda var. Bu bankalardan biri de Aktif Bank.

Aktif Bank, banka kredisi düşük olan kişilere kefilsiz masrafsız 30.000 TL ye kadar kredi veriyor. Nasıl mı ? Ayrıntılar için konumuza göz atabilirsiniz.

Ülkemizin ekonomisi gibi bizlerinde dönem dönem yükselişler, düşüşler söz konusunu olabiliyor. Nasıl ki bazı ülkeler ekonomik krizden dolayı bazı kaynaklara başvuruyorlarsa, bizlerde bazen ekonomik kriz yaşadığımız zaman banka kredilerine başvuruyoruz. Tabi gel gelim, her şartta, herkese bankalara kredi vermiyorlar. Kendi kriterlere uygun kişiler kredi alabilirken, uymayanlar kolay kolay kredi alamıyorlar. Tıpkı kredi notu düşük kişilerin her bankadan kolay kolay kredi alamadıkları gibi.

Düşük kredi notuna sahip olan kişilerin imdadına Aktif Bank yetişiyor.

Aktif Bank kredi notunu dikkate almayarak şubesiz masrafsız 30.000 TL’ye kadar nakit kredi imkanı sunuyor. N Kolay Kredi ile kolaylıkla kredinizi çekebilirsiniz.

N Kolay Krediye Nasıl Başvurulur ?

N Kolay krediye başvurmak oldukça kolay ve zahmetsiz aynı zamanda kredi almakta zor değil. Öyle bankaya gidip saatlerce sıra beklemenize , kredi için hazırlanan birkaç sayfadan oluşan kağıtları hemen göz gezdirip, imzalamanıza gerek yok. Bunların yanı sıra kredi kartı talebi, sigorta ek ürün alma gibi zorunluluğunda da değilsin.

Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cepten Nkolaykredi.com adresini tıklamak. Açılan sayfada ihtiyacınız olan tutarı ve kaç taksitte ödeyeceğinizi yazıyorsunuz. Evraklarınızı onayladıktan sonra krediniz anında hesabınızda oluyor. 30.000 TL ye kadar alabileceğiniz krediyi 3 ay ile 48 ay vadeye kadar geri ödeyebiliyorsunuz. Bu arada paranızı rahatlık çekebilmeniz için N Kolay Banka Kartına da ücretsiz sahip olabiliyorsunuz.

Nasıl Kullanılır ?

Paranızı ücretsiz Aktif Bank İnternet Şubesine transfer edip kullanabilirsiniz. Dilerseniz paranızı Türkiye’deki tüm PTT’lerden ücretsiz alabilirsiniz. Yine dilerseniz ATM’den çekebilirsiniz.

Nasıl Öderim ?

Şimdi banka bize bir güzellik yaptık zor günümüzde bize yardım elini uzatarak bir miktar maddi yardımda bulundu. Bizde bu zor süreci atlatmış olarak, sıra geldi borcumuzu bankamıza ödemeye. Kredi borcunu ödemek için birçok ödeme noktası sunuyor. Heme ödeme noktalarını sizlerle paylaşalım.

Aktif Bank İnternet Şubesini kullanarak ücretsiz olarak PTT’lerden ve Pttmatik’lerden ödeyebilirsiniz. Dilerseniz kredi taksitlerinizi Vakıfbank ve Akbank ATM’lerinden de yatırabilirsiniz.