Düşük Kredi Notunuzu Aktif Bank İle Yükseltin !


Düşük kredi notundan dolayı bankalar sizlere kredi vermiyor mu ? Düşük kredi notunuzu dert etmeyin, Aktif Bank yanınızda !

Merhaba sevgili arkadaşlar. Sizlerinde bizlerinde dönem dönem ekonomik krizde olduğumuz anlar olmuş. Acil nakitte sıktığımız zaman yakın çevreden para istemek yerine bankaları ziyaret eder, kredi başvurusunda bulunuruz. Bu başvuru bazen olumlu sonuçlanabildiği gibi bazen küçük bir nedenden dolayı başvuruda bulunduğumuz bankadan maalesef kredimiz onaylanmaya biliyor.

Şöyle bir kendimize baktığımızda 2,5 – 3 bin liraya yakın bir maaşımız olduğu halde , kredi sicilimize bakıldığı zaman herhangi bir sıkıntı olmamasına rağmen gel gör ki, sırf kredi notumuz düşük diye kredi alamadığımız anlar oluyor. Peki, düşük kredi notuna sahip olanlar hiçbir bankadan kredi çekemeyecek mi ? Tabi ki kredi veren bankalar var.

Kredi Notunuzu Yükseltin

Öncelikle düşük kredi notunuzu bir an önce yükseltmeye bakın. Bunun içinde kredi borçlarınızı zamanında düzenli bir şekilde ödeyerek başlayabilirsiniz. Dilerseniz Kredi Notunuzu Yükseltmenin Yollarını öğrenmek için BURAYA tıklayıp, konu ile ilgili makalemize göz atabilirsiniz.

İlk Etapta Küçük Limitlerde Kredi Çekin

Belki bu durumdan dolayı ilk etap da büyük meblağlarda kredi çekemeye bilirsiniz. Bu durumda küçük meblağda olacak şekilde kredi çekebilirsiniz. Bunun için iyi bir araştırma yapmak gerek.

Ya Peki Hiç Kredi Çekemeyenler Ne Olacak

Sırf kredi notu düşük diye hangi banka başvurduysa olumsuz yanıt anlar, ne olacak, der gibi bir haliniz var. Onlar için hemen sevinecekleri bir haber vereyim. Bu durumda olan kişilere de kredi veren bankalar var tabi ki.

Düşük Kredi Notunuzu Dert Etmeyin, Aktif Bank Yanınızda !

Bu durumdan sizleri kurtaracak masraf ödemeden, bu havalarda şubeye kadar yorulmadan , paranızı anında hesabınızda bilebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Aktif Bank İnternetten Anında Krediye başvurmanız gerekiyor. Aktif Bank’ın sunmuş olduğu N Kolay Kredisi sayesinde hem kredi alma işlemi kolaylaşıyor, hem de düşük kredi notuna sahip kişilerde bu krediden yararlanabiliyorlar.

İnternetten Anında Krediye Nasıl Başvurabilirim ?

Aktif Bank’ın sunmuş olduğu şubeye kadar gidip sıra bekleme derdi olmadan, önümüze gelen birkaç sayfayı imzalama zorunu olmadan, bunun yanı sıra ekstradan sigorta ek ürün satın alma zorunluğu olmadan, kredi kartı talebi almadan kolaylıkla bu krediye başvurabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey Nkolaykredi.com adresini tıklayıp, sayfada görülen kısa formu doldurup, anında krediye başvurabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda 30.000 TL kadar kredi alabilirsiniz.

Nasıl Kullanırız ?

Paranızı ücretsiz transfer edebilmek için Aktif Bank İnternet Şubesini kullanabilirsiniz. Dilerseniz tüm PTT’lerden paranızı ücretsiz alabilirsiniz. Dilerseniz ATM’lerden de paranızı çekebilirsiniz.

Ödemeler

Sıra kredi borcunu ödemeye geldiğinde ise yine Aktif bank internet şubesini, dilerseniz PTT’lerden ve Pttmatik’lerden ücretsiz olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.