Emeklilere 48 Ay Vadeli 5.000 TL Mini Kredi


Halkbank’tan Emeklilere Mini Kredi

Sevgili emeklilerimizin yüzünü güldürecek, değişik bankalardan ardı ardına emekli kredileri gelmeye devam ediyor. Eğer bir emekli iseniz ve kredi çekme hazırlığı içerisindeyseniz, öncelikle bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Sonra yüksek faiz oranlarıyla kredi çektiğinize hem siz üzülürsünüz, hem de biz üzülürüz. 🙁

Emekli Olsak Da Sıkıntılar Bitmiyor !

Şöyle bir deniz kenarında ev tutup, deniz manzarasına karşı oturup, dinlenmek emekli olmanın tadını çıkarmak bazen hayal gibi oluyor. Kimi zaman çocukların evlilik masrafı, kimi zaman evin dekorasyonu derken zaman akıp gidiyor. Hele bir de aile katılacak olan tatlı mı tatlı bir torun var ise, onun için şirin mi şirin bir oda yaptırmak ister gönül. 🙂 Peki, çocuklar, torunlar ve ev derken kendimize ne zaman ayıracağız ? diye içinizden geçirdiğiniz zamanlarda olacaktır. Tabi bu zaman için biraz da para gerek.

Halkbank’tan Emeklilere 48 Ay Vade İle 5.000 TL Mini Kredi

Siz hayallerinizi ertelemeyin. Halkbank emeklilerimizin yüzünü güldürecek oldukça cazip oranlarda kredi veriyor. Emeklilere nefes aldıran fırsat Halkbank’ta . Halkbank Mini Krediye başvurarak 5.000 TL kadar kredi çekebilir, hayalini kurduğunuz o tatili gerçekleştirebilirsiniz. Ya da evinizin dekorasyonu yenileyebilir dilerseniz de torununuzun yüzünü güldürebilirsiniz.

Halkbank Emekli Mini Kredi Nedir ?

Halkbank bir kez daha emeklilerimizin yanında olup, 5.000 TL ye kadar, 48 ay vade imkanı ile özel ve düşük faiz oranlarıyla mini kredi vererek, biraz olsun emekli kesiminin yüzünü güldürüyor.

Tutar ve Ödeme Koşulları

Bu krediyi almak isteyenler için hemen tutar ve ödeme koşulları hakkında temel bir bilgi paylaşalım. 5.000 TL kredi tutarını, en fazla 48 ay vade olacak şekilde ayda 148,38 TL taksitlerle % 1.29 gibi düşük faizle 26,25 TL tahsis ücreti ile bu krediyi alabilirsiniz.

Şöyle bir baktınız faiz oranı oldukça küçük vadesi iyi vereceği nakitte ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde, ödeme koşulları da size göre oldukça uygun. Bu şartlar altında kredi almak gerek diye düşünen emekli kesiminden iseniz, hemen krediye başvurabilirsiniz.

Halkbank Emekli Mini Kredi Başvurusu 

Şimdi kalkıp, hazırlanıp bu yağmur çamurda, ya da güneşli havada bankaya kadar gidip, bankadan sıra numarası alıp, sıranın size gelmesini beklemeden ise, hemen oturduğunuz yerde başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için elinize cep telefonunuzu alıyorsunuz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne giriyorsunuz. Aralarında birer boşluk olacak şekilde şunları yazıp MINI , TC Kimlik No , Gelir Belgesi , Talep Edilen Tutarı yazdıktan sonra 3452 kısa mesaj gönderiyorsunuz.