En Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları


Evlenecek olan çiftler, evini yenilemek isteyenler ve yatırım amacı olarak ev almayı düşünenler sizler için En Uygun Faizli Konut Kredilerini İnceledik.

Hayalinizdeki sıcacık yuvanıza bir an önce kavuşmanıza yardımcı olmak adına bir çok devlet ve özel bankalara oldukça uygun faiz oranlarıyla ve ödeme kolaylığıyla konut kredileri veriyorlar. Bize de ailemizle birlikte oturacağımız evi beğenmek, fiyatta ev sahibi ya da emlakçı ile anlaşıp, bütçemize hitap eden ödemesi kolay konut kredisini almak için bankanın yolunu tutmak kalıyor.

Peki, hangi banka konut kredisini hangi şartlarda veriyor. Bankalarının konut kredi faiz oranları nelerdir ? En uygun konut kredisi faiz oranı veren bankalar hangileridir? 

İşte En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar ve Konut Kredisi Faiz Oranları

Belki birazdan kiracı olmaktan kurtaracak krediye kavuşacaksınız. Belki kira verip oturduğunuz evi, belki de daha farklı bir muhitte ev alacaksınız. Yıllardır hayalini kurduğunuz ama bir türlü parayı denkleştirip de alamadığınız evi almanıza bankaların konut kredileri sizlere yardımcı olacak. Şimdi hemen bir kaç bankanın konut kredilerini, faiz oranlarını, aylık taksit ve toplam maliyetleri nelermiş, bir bakalım.

Hesaplı Evim Konut Kredisi Halkbank’ta

Ev almanıza yardımcı olan bütçenize en uygun ödeme seçenekleri ve vade imkanı sunan bankalar arasında Halkbank yer alıyor. 50.000 TL ye kadar krediyi %0.95 faiz oranı ile 36 ay vade imkanı ve aylık 1.646 TL tutarı ile alabilirsiniz. Ya da dilerseniz 50.000 TL ye kadar kredinizi aylık 728 TL taksit tutarıyla 120 ay vade ile % 1.03 faiz oranı ile alabilirsiniz.

ICBC Turkey Yeni Evim Kredisi

Yakın bir süre içinde müşterileri için vermiş olduğu uygun kredileri ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran ICBC Turkey, bugünlerde ev almayı düşünenlere yardımcı olmak adına Yeni Evim Kredisi altında yeni bir konut kredisi veriyor. ICBC Turkey Yeni Evim Kredisi altında 120 aya varan vade seçenekleriyle ve % 1.15 ‘ten başlayan faiz oranlarıyla hayalini kurduğunuz eve sizleri kavuşturuyor. Daha kapsamlı bilgi ve başvuru için ICBC Turkey internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ziraat Banka Konut Kredisi İle Bugünün Evini Yarına Bırakma !

Bir an önce kendi evinize yerleşmenize yardımcı olmak adına Ziraat Bankası 120 aya kadar vade imkanı sunarak, %1.15 faiz oranı ile bir an önce sizleri evinize kavuşturuyor. Detaylı bilgi için Ziraat Bankasını web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ING’de Herkese Uygun Bir Konut Kredisi Var !

Sonunda aradığınız o güzel evi buldunuz, şimdi sıra geldi bütçenize hitap eden kredi bulup, bir an önce evi satın alma işlemlerini başlatmak istiyorsunuz. Belki de size en uygun kredi ING bankasındadır. Sabit bir gelirim var. Çekeceğim kredinin de faiz oranları ve sabit kalmalı diyorsanız, aynı zamanda ne ödeyeceğinizi şimdiden bilmek istiyorsanız ING konut kredisini inceleyebilirsiniz.