En uygun 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar


İhtiyaç kredisine mi ihtiyacınız var ? 10.000 TL ihtiyaç kredisi 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi almayı düşünenleri şöyle bir adım daha ön tarafa doğru alalım. Bugün farklı bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve diğer kriterlerini karşılaştırıyoruz. İhtiyaç kredilerini karşılaştırmak bizden, tercih yapmak sizden.

Zaman zaman acil nakitte ihtiyacımız olabiliyor. Bazen küçük meblağlarda , bazen ise oldukça büyük meblağlarda paraya ihtiyacımız oluyor. Bu tür durumlarda ya önce çevremizdekilerden yardım isteriz, ya da direk banka kredilerine başvururuz.

Eğer şuan sizlerde nakitte ihtiyacınız var ise, 10.000 TL gibi ve bunun için banka kredisi düşünüyorsanız, öncelikle bu konumuzu incelemenizi ondan sonra bankaya gidip, kredi başvurusunda bulunmanızı tavsiye ederiz. Diyelim ki, şu an için 10.000 TL tutarında bir kredi çekmeyi düşünüyorsunuz ve bu kredi içinde 48 ay vade düşünüyorsunuz. Şimdi bir taraftan bu krediye uygun , bankaların sunmuş olduğu ihtiyaç kredilerine göz atalım, bir taraftan da bankaların uygulamış olduğu ihtiyaç kredisi faiz oranlarına ve diğer kriterlerine göz atalım.

48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Bankalara şöyle bir baktığımızda hem 10.000 TL kredi hem de 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren birçok banka görmekteyiz. Gel gör ki, aynı kredi tutarına ve vadeye bankalar farklı faiz oranları uygulamakta, farklı ödeme seçenekleri sunmakta. Bakalım, hangi banka bu kredi ve vade için nasıl şartlar öne sürüyor.

√ Burgan Bank Dijital Kredi

Burgan Bank tüm nakit ihtiyaçları için anında cevap vermek adına Dijital Krediyi müşterilerinin hizmetine sunmakta. İnternet Bankacılık ya da Burgan Mobili kullanarak anında kredi başvurusunda bulunabilir, kredinizin onaylanıp, onaylanmadığını anında öğrenebilirsiniz. Gelelim, işin rakamsal bölümüne.

Burgan Bank Dijital Kredi Faiz Oranı

Burgan Bank 10.000 TL kredi tutarı ve 48 ay vade için , % 1,45 faiz oranı uygularken aylık taksit tutarınız 309,02 TL olmaktadır.

√ Ziraat Bankası Ziraat Kredi Paketi

Ziraat Bankası müşterilerin ihtiyacı olan farklı kredileri bir paket haline getirerek sunmakta. Nakit , konut, taşıt kredisi gibi kredilerin bir arada olduğu Ziraat Kredi Paketi içinde kredilere farklı tutarlarda, farklı faiz oranları uygulamakta. Ziraat Kredi Paketi içerisinde yer alan Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisini bir inceleyelim. Bu kredi için 3 ay ile 48 ay arasında bir vade süresini sunmakta. Minimum kredi tutarı ; 500 TL olurken, maksimum kredi tutarı ise ; 100.000 TL dir. Hemen bunla ilgi örnek bir hesapla yapalım.

10.000 TL kredi tutarı, 48 ay vade için % 1,37 faiz oranı uygularken, aylık ödeme tutarı ise 303 TL olacaktır.

√  Cepteteb İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomik Bankasının (TEB ) Dijital Bankacılık platformda yer alan Ceptebteb sayesinde kredi başvurularınızı anında yapıp, krediniz onaylandığı an itibarıyla paranız hesabınıza yatmakta. Peki ; Ceptebteb 10.000 TL kredi için ve 48 ay vade için ne kadar bir faiz oranı uygulamaktadır, diye soracak olursanız, bu miktarda bir tutar ve vade için % 1,54 faiz oranı uyguladığını görmekteyiz.

√  Alternatif Bank Bahar Kredisi, % 1,39 ‘dan Başlayan Fiyatlarla

Alternatif olarak bakacağımız diğer bir banka ise Abank. Alternatif Bank bahar kredisi altında ihtiyaç kredisi sunmakta. Alternatif Bank bahar kredisi altında sunmuş oluğu bu kredide farklı miktardaki kredi tutarlarına farklı vadeler sunup, farklı faiz oranları sunduğunu görmekteyiz. Hemen konumuzla ilgi bir hesap çıkartacak olursak, karşımıza şöyle bir tablo çıkmakta.

10.000 TL kredi tutarı için 48 ay vade isteyenlere % 1,48 faiz oranı uygulamakta. Kredi tahsis ücreti 50 TL olurken , aylık ödeme tutarı ise ,14.944 TL olacaktı. Eğer aynı kredi tutarı için 24 ay vade düşünürseniz, bu seferde faiz oranı % 1,39 TL olacaktır.