En Uygun Faizli Taşıt Kredilerini İnceledik


Artık ayağımızı yerden kesecek sıfır bir araba almanın vakti geldi, diyen kesimdenseniz, ya da bizim genç yeni yeni trafiğe çıkmaya başladı, ona şöyle ikinci bir el araba alalım, ilerde daha iyisini alırız diyenlerdeniz, kısacası yeni bir araba için uygun taşıt kredisi veren bankaları arıyorsanız, şu an için doğru yerde olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

İster kendiniz kullanmak için, ister eşiniz ya da çocuğunuz için ister sıfır bir araba almayı, ya da ikinci el araba almayı düşünüyorsanız, bütçenizi fazla zorlamadan bankaların sunmuş olduğu hesaplı faizli taşıt kredilerini karşılaştırmadan, araba almayın deriz. Sizler için bir ön araştırma olmasına adına biz bazı bankaların taşıt kredilerini inceledik. Dilerseniz sizlerde bu kredilere göz atarak, size uygun krediyi seçip, hayalini kurduğunuz arabaya uygun fiyatlarla ve ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz.

Güncel Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Taşıt kredisi, oto kredisi, otomobil kredisi ya da araç kredisi altında bankaların müşterilerine farklı faiz oranları ve ödeme koşullarıyla taşıt kredisi vermektedir. Şimdi taşıt kredisi veren bankaların hangileri olduğunu şu an için uyguladıkları faiz oranlarının neler olduğunu, kaç ay vade ile ödeme koşulların neler olduğuna bir göz atalım.

Yeni Arabam Kredisi – ICBC Turkey

Yeni arabanıza bir an önce kavuşmanız için ICBC Turkey Bankası yeni arabam kredisi ile bir an önce sizleri arabanıza kavuşturmak istiyor. Hemen yeni arabam kredisinin ayrıntılarını sizlerle paylaşalım. ICBC bankasının sunmuş olduğu bu kredi ile 0 km araçlarda anahtar teslim fiyatının 100.000 TL ‘ ne kadar % 70 oranında finansman sağlamaktadır. 100.000 TL ve yukarısı içinde % 50 oranında finansman sağlıyor. Krediyi sizin istediğiniz vadelerde kullanma şansınız var. Üstelik dilerseniz arabanızın trafik ve kasko sigortasında da anında yaptırabilirsiniz. Bu yeni arabam kredisinden, 0 km araçlar yararlanabildiği gibi ikinci el araçlarda yararlanabiliyor.

Taşıt Kredisi ile Aracınıza Kavuşturmaya Yardımcı Olan Yapı Kredi Taşıt Kredisi

Araba alma hayallerinizi başka bahara ertelemeden, bir an önce hayallerinizi gerçeğe çevirmek için Yapı Kredi taşıt kredisini düşünebilirsiniz. Eğer hayalinizde sıfır km ve 10 yaşına kadar olan bir araba var ise, bu arabayı 48 ay vade ile üstelik kefilsiz ve ekspertiz süreci ile zaman kaybetmeden hemen bu krediye başvurabilirsiniz. Hemen bu kredi için örnek bir hesap tablosu oluşturalım.

Eğer arabanız için 20.000 TL kredi çekmeyi düşünüyorsanız ve bu krediyi 24 ay vade ile ödemeyi düşünüyorsanız bu durumda % 1,36 faiz oranı uygulanmaktadır. Krediniz aynı ama vade biraz daha uzun olsun istiyorsanız bu durumda aynı kredi 48 ay vade ile % 1,38 faiz oranı uygulanmaktadır.

DenizBank Taşıt Kredisi İle Hayalinizdeki Otomobile Heme Kavuşabilirsiniz

Sanki bütün bankalar birlik olmuşcasına bir an önce hayalinizdeki arabaya kavuşmanıza yardımcı olmak için birbirinden farklı taşıt kredisi sunuyor. Siz bir an önce hayalinizdeki otomobile kavuşup, ayağınız yerden kesilsin diye, DenizBank ‘ da taşıt kredisi sunan bankalar arasında yer alıyor.

İster  sıfır km, ister ikinci el otomobil olsun, size uygun vadeler ve faiz oranlarıyla Denizbank taşıt kredisinden yararlanarak , hayalinizdeki taşıtta kavuşabilirsiniz. Üstelik 3 ay taksit erteleme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Denizbank taşıt kredisinin sizlere sunmuş olduğu imkanlar arasında  ; sabit faizli , eşit taksit ödeme planı ya da esnek taksit ödeme planlarından birini seçerek, taksitlerinizi rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

DenizBank Taşıt Kredisi Maliyet Tablosu

25 Bin TL kredi tutarı için % 1.58 faiz oranı ile 48 ay vade olmak üzere, %0,5 kredi tahsis ücreti ile 131.25 TL toplam ücret ile bu krediden isterseniz yararlanabilirsiniz.

Hayallerinizi daha fazla ertelemeyin !