En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2018


Merhaba sevgili okurlarımız. Bugünkü konumuzda bankaların müşterilerine sunmuş oldukları 2018 ihtiyaç kredileri ve faiz oranlarını karşılaştırıyoruz. Hangi banka daha uygun ihtiyaç kredisi veriyor ? Bankaların ihtiyaç faiz oranları nelerdir, onları inceleyeceğiz. Eğer bugünlerde ihtiyaç kredisi almayı düşünüyorsanız, fazla faiz ödemek istemiyorsanız, bu konuyu incelemenizi tavsiye ederiz.

İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeden size en uygun ihtiyaç kredisini uygun faiz oranıyla verecek bankaları görmeden ihtiyaç kredisi kullanmayın.

Bankaların İhtiyaç Kredileri

Bildiğiniz gibi bankalar müşterilerinin evlilik masraflarını, ihtiyaç duydukları eşyaları rahatlıkla almalarına yardımcı olmak, bazı küçük gereksinimleri rahatlıkla karşılamak ve tatil gibi ihtiyaçlarını karşılamak adına ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Bazen bu nedenlerden dolayı, bazen küçük çapta bir ekonomik kriz yaşadığımızda hemen bankaların ihtiyaç kredisine başvururuz.

Bu ihtiyaçlarımızı karşılamak adına da bankalar bu konuda elinden gelen yardımı yapıp, özel faiz oranlarıyla bize bu krediyi vermekteler. Bazı kredilerin faiz oranları bize göre yüksek gelse de, bazı faiz oranları da oldukça uygun olduklarını söyleyebiliriz.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Banka sektöründe hizmet veren hem devlet bankaları hem de özel bankalar ve bankacılık işine yine girenler müşteri portföyünü genişletmek için ihtiyaç kredisi ve diğer kredilerin faiz oranlarını mümkün oldukça düşük tutmaya çalışıyorlar. Şimdi bakalım, hangi banka, ihtiyaç kredisi için ne kadar faiz oranı uyguluyor ve kredi almanın şartları nelermiş, bir karşılaştıralım.

Web’de İhtiyaç Kredisi

Tüm nakit ihtiyaçlarınızı %1,04 ‘ten başlayan avantajlı ve uygun faiz oranlarıyla DenizBank’ta . DenizBank sunmuş olduğu Denizbank Web’te ihtiyaç kredisi dilerseniz tüm nakit ihtiyaçlarınızı buradan karşılayabilirsiniz. Hemen bir örnek hesap tablosu oluşturalım. 2.000 TL kredi tutarı için 12 ay vade olacak şekilde , aylık taksit tutarı 180.49 TL , 10 TL kredi tahsis ücreti ile % 1,04 faiz oranıyla bu krediden yararlanabilirsiniz. Bu kredi konusunda bir not daha sizlerle hemen paylaşalım. DenizBank Web İhtiyaç Kredisinde kullanacağınız kredi miktarı ve vadeye göre faiz oranlarında değişiklik olacağını unutmayın.

Halkbank Kredimini

Halkbank müşterilerinin mini ihtiyaçlarını karşılamak adına Kredimini altında 5.000 TL ‘ye kadar olan ihtiyaçlarını 10 ay vade uygulayarak verdiği yeni ihtiyaç kredisidir. Kredimini tutar ve ödeme koşulları ise şu şekilde. 5.000 TL krediyi % 1,29 faiz oranı ile 10 ay vade ile , aylık 543,55 taksit tutarı  ve 26,25 tahsis ücreti ödeyerek bu krediden yararlanabilirsiniz.

Garanti Bahar Kredisi

%1,39 başlayan faiz oranlarıyla ayda 300 TL taksitle Garanti Bankasının yeni ihtiyaç kredisi olan bahar kredisi düşünebilirsiniz. Bu kredinin detayını öğrenmek için BURAYI tıklayıp, konu ile ilgi yazımızı okuyabilirsiniz.

Alternatif Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Sıradaki banka Alternatif Bank. Alternatif Bank beyaz eşyadan tutunda giyime kadar, tatilden çocuklarınızın okul masraflarınıza kadar ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olmak adına en az 3 ay , en fazla 48 vade ile ihtiyaç kredisi sunmakta. Alternatif bank ihtiyaç kredisi faiz oranlarına baktığımızda ise, aylık faiz oranı % 1,49 olduğunu görmekteyiz.

% 1,49 ‘dan Başlayan Faizli Krediler İNGBANK’ta

Televizyon reklamlarında da en sık rastladığımız bankalardan biri de İNGBANK’ın müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı kredi reklamlarıdır. İNG ihtiyaç kredisine baktığımızda kişiye göre farklı faiz oranlarının uygulandığını görmekteyiz. Sizde ihtiyacınız doğrultusunda ne kadar krediyi, ne kadar faiz oranıyla alabileceğinizi öğrenmek için İNGBANK iletişim kanallarından birine başvurarak öğrenebilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası 

Son olarak İş Bankasının müşterileri için sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasına değinelim. ”Tam size göre ihtiyaç kredisi ” sözü ile ihtiyaçlarınızın doğrultusunda, kullanacağınız kredi miktarına göre farklı faiz oranları uygulamaktadır. Kampanya kapsamı içerisinde yer alan ihtiyaç kredilerine 48 aya varan vade imkanları, aylık eşit taksitler, duruma göre kişiye özel ödeme planları sunarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.