En Yüksek ‘’Hoş Geldin‘’Faizi Veren Bankalar Burada


En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2018

Elimizdeki 3 , 5 kuruşu değerlendirmek için farklı yatırım araçları deneriz. Paramızın olduğu yerde artması için kimimiz altın alırız, kimimiz döviz alırız.  Eğer biraz borsadan alıyorsak, paramızı borsaya yatırırız. En iyi yatırım topraktır, diye düşünenler ise paralarınıza, arsaya veya eve yatırırlar. Tabi bu şekilde paramızın katlanabilme durumu olduğu kadar, azalma durumu da söz konusu olabilir. Malumun bazı olaylar ve gelişmeler sonucunu altın , borsa , döviz endeksleri bir anda yükseldiği gibi, bir anda düşebiliyor. Yükseldiğinde oldukça karlı bir duruma geçtiğimiz gibi, düştüğünde iflas eşiğine kadar geldiğimiz anlar olabiliyor.

Bir de bunların dışında fazla risk almadan paramıza para katmak için parayı bankayı yatırmayı tercih ederiz. Tabi hemen önümüze ilk çıkan bankaya da paramızı yatırmak olmaz. İyi bir araştırma yapmak gerek. Bankaların sunmuş olduğu faizleri karşılaştırıp, bizim için en yüksek faiz veren bankayı tercih etmek gerek.

En Yüksek ”Hoş Geldin ” Faizi Veren Bankalar

Şöyle bir bankaların web sitelerini incelediğimizde birçok ” Hoş Geldin ” başlığı altında yüksek faiz veren bankaları görmekteyiz. Televizyon reklamlarına baktığımızda da bu bankaların bu tür reklamlarını görmekteyiz. Öncelikle hoş geldin faizi nedir, onu bir tanımlayalım. Sonra şu an için en yüksek faiz veren bankalar hangileridir, bir bakalım.

Hoş Geldin Faizi ; Herhangi bir bankada birikimlerimizi yatırmak için açacağımız vadeli mevduat hesabı için hoş geldin faiz oranı uygulanmaktadır. Daha çok banka sektörüne yeni giren bankalar müşteri çekmek için böyle bir uygulama yaparlar. Bunun yanı sıra mevcut bankalarda müşteri portföyü genişletmek adına dönem dönem yüksek faiz oranlarıyla böyle bir uygulama yaparlar.

Peki, bugünlerde en yüksek hoş geldin faiz veren banka var mı ? Varsa da hangi banka ya da bankalar, diye aklınızdan geçirebilirsiniz. Hemen aklınızdan geçirdiğiniz sorulara cevap verelim. Evet hoş geldin faizi veren bankalar mevcut. İşte bankalar ve faizleri.

ING  e – Turuncu  ile % 14 Faiz

Şimdilerde ING Bank‘ta ilk defa e – Turuncu hesabı açan kişiler tam 1 yıl güncel hoş geldin faizinden yararlanabiliyorlar. ING Bank e – turuncu hesabı açtırarak 1 yıl güncel hoş geldin faizi faydalanabilirsiniz. Üstelik bunun için vade bekleme sorununuz yok, şubeye kadar gidip yorulma derdiniz de yok. Banka ,Turuncu Hesap hoş geldin faiz hesap oranını, piyasa koşullarını göz önüne alıp, günlük olarak yukarı ya da aşağı doğru güncelliyor.

Hoş Geldin Faizi Yok !

TEB bankasının sunmuş olduğu CEPTEBTEB Hoş Geldin Faizi Yok ! Onun yerine her zaman yüksek faiz var. Eğer sizlerde bugünlerde CEPTEBTEB Vadeli Hesap açmayı düşünüyorsanız , % 14,50 yüksek faiz oralarından yararlanabilirsiniz. Hesap işletim ücreti ödeme derdi yok, ücretsiz para transferi yapabiliyorsunuz, üstelik aynı gün kazanma şansına sahipsiniz. Kısacası her zaman kazandıran yüksek faizler sizleri CEPTEBTEB Vadeli Hesap bekliyor.

⇒  Kazandıran Mevduat ICBC TURKEY

ICBC TURKEY Yeni Müşteri Kampanyası Başlattı ! Yeni müşteri kampanyası ile birikimlerini güvenle değerlendirmek isteyip , mevduat hesap açtırmak isteyenlere ” tabi ki yaparız” diyor. Eğer sizlerde kazandıran mevduatlardan yararlanmak istiyorsanız, hemen ICBC yeni müşteri kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında  TL Vadeli Mevduat Hesabı için % 14,90 – Dolar Vadeli Mevduat Hesabı için % 4,10 – Euro Vadeli Mevduat için % 1,80 faiz oranı uygulamaktadır.

TL Mevduatınıza % 14,25 Hoş Geldin Faizi – Denizbank 

Sıradaki bankamız TL mevduat hesabına % 14,25 Hoş Geldin Faiz oranı uygulayan Denizbank. Hoş geldin faizinden yararlanmak için Denizbank’a kadar yorulmadan dilerseniz hemen Denizbank internet ya da mobil bankacılığından yararlanarak vadeli hesap açtırarak, hoş gelin faizinden yararlanabilirsiniz.