En Yüksek Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2018


2018 yılında hangi bankalar daha yüksek faiz veriyor ? En yüksek faiz oranı veren bankalar .Bankaların faiz oranlarını karşılaştırıyoruz. 

Paranızı en iyi şekilde değerlendirip, yüksek gelir elde etmek için bankaların faiz oranlarını ve gelirlerini karşılaştırmadan herhangi bir işlem yapmamanızı öneririz. Biliyorsunuz, birçok banka müşteri portföy artırmak adına farklı faiz oranları uygulayarak hem kendileri açısından, hem de müşterilerin açısından yüksek bir gelir elde etmek istiyorlar.

Elimizdeki bazı değerleri değerlendirip, yüksek gelir elde etmemiz mümkün. Kimimiz yatırımımızı toprağa yaparız, kimimiz için borsa daha kârlı görünürken , kimimiz içinde en iyi yatırım ve kazanç aracı bankalardır. Eğer sizlerde mevduat hesabınız aracılığıyla daha fazla gelir elde etmeyi düşünüyorsanız, farklı bankaların faiz oranlarını karşılaştırmadan mevduat hesabı açmamanızı öneririz.

Bankalar yeni müşteri portföy oluşturmak için bankalarında ilk defa hesap açtıracak olanlar için ” Hoş Geldin ” başlığı altında yüksek faiz oranları sunmakta. Bazı bankalar bu yüksek faiz oranı 1 yıl boyunca verirken, bazı bankalar ise daha uzun vade için yüksek faiz oranı sunmakta.

Bakalım, bu yıl için hangi bankalar  yüksek hoş geldin faizi veriyor.

Mevduat Hesabını, DenizBank’a Taşı %14,25 Hoş Geldin Faiz Oranından Yararlan !

DenizBank ; mevduat hesabını bankasına taşıyan yeni müşterilerine TL Vadeli Mevduata % 14,25 , USD Vadeli Mevduata %3.8 hoş geldin  faizi uyguluyor. Sadece TL ya da USD vadeli mevduat hesabını bankaya taşıyanların dışında EUR ve Altın Vadeli Mevduat hesaplarını DenizBank’a transfer edenler mevduatlarının cinslerine göre farklı hoşgeldin faiz oranı uygulanıyor. EUR Vadeli Mevduat hesabına % 1,50 hoş geldin faiz oranı uygulanırken, Altın Vadeli Mevduat Hesabına ise %2,10 hoş geldin faiz oranı uygulanmaktadır.

Eğer sizlerde başka bankada ya da bankalarda olan mevduat hesabınızı DenizBank’a taşıyıp bu hoş geldin faiz oranlarından yararlanmak isterseniz, yapmanız gereken size en yakın DenizBank şubesine kadar yorulmadan olduğunuz yerden hemen DenizBank Mobil Bankacılığı ya da İnternet araçlarından herhangi birini kullanarak vadeli hesabınızı anında açabilir, bu hoş geldin faiz oranından yararlanabilirsiniz. Bu konu ile ilgili daha ayrıntı bilgi için dilerseniz DenizBank’ın web sitesini ziyaret edip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hoş geldin Faizi Yok ! Sürekli Yüksek Faiz Var ! Aktif Bank 

Biraz öncede belirtiğimiz gibi bazı bankalar sadece 1 yıl için hoş geldin faiz oranı uygularken, bazı bankalar ise sürekli faiz oranı uygulamaktadır. Sürekli faiz veren bankalar arasında ilk Aktif Bank’ı inceleyelim.

Aktif Bank müşterilerinin kolay kazanmalarına yardımcı olmak adına %15,15 faiz ile yüksek kazanç sağlamalarına yardımcı olmak adına yatırım yapmanın şartlarını kolaylaştırmış. Şartları nelerdir, diye soracak olan okurlarımıza hemen madde madde şartları sıralayalım.

√ İster 200 TL ‘niz olsun, ister 500.000 TL ‘lik bir yatırımınız olsun. Tüm vade boyunca yüksek kazanç elde etme şansınız var.

√ Nakitte ihtiyacınız olduğunda dilediğiniz zaman vadenin sonuna kadar beklemek zorunda değilsiniz.

√ Bazı bankacılık masraflarını ödemek istemiyorsanız, bononuzu elinizde tutmanız yeterli olacaktır.

√ N Kolay Bono ile kazanmaya başlamak için  nkolaybono​.com​ adresine girip kısa formu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Kiraz Hesapta 90 Gün Boyunca %14,50 Hoş Geldin Faizi – Fibabanka

Fibabank , ilk defa bankasında mevduat hesabı açtıracak olan müşterilerini güzel bir şekilde karşılamak adına 90 gün boyunca sürecek % 14,50 hoş geldin faiz oranı uygulanıyor. Peki ; 90 günün sonunda faiz oranları ne mi olacak ? 90 günden sonra devam faiz oranı uygulanacak. Bu faiz oranı bankanın belirlemiş olduğu standatlara göre uygulanacaktır. Bu hesaptan yararlanmak ve hesap açmak için ayrıntı güncel bilgilere ulaşmak için size en yakın Fibabanka şubesine uğrayabilirsiniz.