Ev Alacaklar İçin Çok Düşük Faizli Konut Kredileri


Düşük Faizle Konut Kredisi Veren Bankalar

Çoğumuzun hayali pembe panjurlu bir ev . 🙂  1 oda , 1 salon evim olsun, yeter ki benim olsun, diyenlerde var, küçük bir saray yavrusu isteyenler de var. Gel gör ki kimi zaman hayaldeki evler , cepteki paralara karşılık gelmeyin ev alma hayalleri de çoğu zaman başka baharlara kalıyor.

Gerçi bazı durumlarda hayalini kurduğumuz, gözümüze kestirdiğimiz evlerden daha iyi ev alma imkanı da karşımıza çıkıyor. Tabi burada babanın, kayınbabanın desteği devreye giriyor. Birde hiç beklenmedik bir anda, büyüklerimizden kalan mirasla bir anda hayatımız değişiyor. Bir ev almak yerine bir site kuracak kadar paramız oluyor. Şimdi bu satırları okuyan çoğu arkadaşımız, bunların çoğu ancak dizilerde, filmlerde olur diye bilirler. 🙂 Tamam belki kendinize ait bir site için paranız yok ama, ev almak için parayı bulabilirsiniz.

Ev Almak İsteyenlere Bankalardan Düşük Faizli Konut Kredisi

Gelin artık kira ödeme işinden kurtulalım, başka baharlara ertelediğimiz ev alma işlemini bu bahar gerçekleştirelim. Nasıl mı ? Bankaların bizlere sunmuş olduğu en uygun konut kredilerinden yararlanarak evimize, sıcak yuvamıza bir an önce kavuşalım.

SarıPanjur Ev Kredisi

Belki pembe panjurlu bir eviniz olmayacak ama  Vakıfbank konut kredisi ile sarı panjurlu bir eviniz olabilir. 🙂 Esnek ödeme imkanlarıyla 120 ay gibi uzun vadelerle %0.96 gibi uygun faiz oranlarıyla evinize bir an önce kavuşabilirsiniz.

Her Evin Kapısını Açan Kredi TEB’de

TEB konut kredisi ile istediğiniz evin kapısını rahatlık açıp, eve yerleşebilirsiniz. Düşük taksit seçenekleri, uzun vade ödeme koşullarıyla kira öder gibi ev sahibi hatta iş yeri sahibi bile olabilirsiniz. Size en uygun TEB konut kredisi öğrenmek,faiz ve ücretler hakkında bilgi sahibi olmak için size en yakın şubesine uğrayabilir, ya da web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ING’de Herkese Uygun Bir Konut Kredisi Var

Size en uygun konut kredisi ödeme seçeneğini öğrenmek için ING’in mortgage uzmanlarına danışabilirsiniz. Bütçenize en uygun ödeme seçeneğini göre bir kredi ve ödeme planını çıkartabilirsiniz. ING Bank konut kredisi kredi maliyet tablosuna baktığımızda şu rakamlar karşımıza çıkıyor. 100.000 TL kredi tutarı için 120 ay kredi vadesi ve %1.22 aylık faiz oranı.