Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar


Ev Hanımlarına Kredi Müjdesi ! Sevgili ev hanımları, isterseniz sizde artık bankalarda kredi çekebilirsiniz ! Ev hanımlarına kredi veren bankalar , Ev Hanımları İçin Kredi şartları , Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar . Kısacası ev hanımlarına kredi veren bankaları kaleme alıyoruz.

Eğer sizde bir ev hanımı iseniz, ya da sevgili beyler sevgili hanımlarınız kredi çekmek istiyorsa, onlara yardımcı olmak adına konumuzu okumaya devam etmenizi öneririz.

Biliyorsunuz kredi almak hem çok kolay, hem de çok zor. Kolaylığı şu yönde ; eğer belirli bir geliriniz var ise, bankaya göstereceğiniz herhangi bir maaş bordronuz ya da gelir belgeniz var ise, daha önce bankaların kullandığı ürünlerin ödemelerinde herhangi bir sıkıntı yok ise, krediniz anında onaylanabiliyor. Ama bunların hiçbir yok ise kredi almak biraz zorlaşıyor, özellikle de çalışmayan ev hanımları için kredi almak bir zamanlar neredeyse hayal gibiydi.

Artık Ev Hanımları da Kolaylıkla Kredi Alabiliyorlar

”Hayal gibiydi ” diyoruz , çünkü şimdi ev hanımları da bordrosuz gelir belgesi olmadan birçok bankadan rahatlıkla kredi çekebiliyorlar. Kredi çekmeyi düşünen ev hanımları genelde çevrelerinden ve yakın dostlarından şu ya da şuna benzer sözler duymuşlardır. Çalışmayan kimse kredi vermezler. Herhangi bir gelirin yok, belgen yok hangi banka sana kredi verir ki, diye. Şuan bu satırları okuyan ve aklının bir ucunda kredi çekmeyi düşünen ev hanımları bu sözümüzü gözleri ile onaylıyorlardır. Hiç bu sözlere aldırış etmeyin. Günümüzde artık birçok banka ev hanımları için kredi almanın kapılarını sonuna kadar aralıyorlar.

Ev Hanımları Kredi Veren Bankalar Hangileri ?

Konularımızı yakından takip eden okurlarımız hatırlayacaklardır, yakın bir zaman diliminde sadece kimlikle gelir belgesiz kredi veren bankalar konusunu ele almıştık. Konuyu dilerseniz, bir daha gözden geçirebilirsiniz. Bir işte çalışıp da gelirlerini belgelemeyen kişiler gibi ev hanımları da isterlerse, sadece kimlikle kredi veren bankalara başvurarak, bu krediden yararlanabilirler.

Şimdi kredi veren bazı bankaların hangilerin olduğuna geçmeden önce kredi çekmeyi düşünen ev hanımları için birkaç küçük öneride bulunmak istiyoruz.

√ Öncelikle sizler için kredi veren hangi bankadan yararlanmak istediğinize karar vererek işe başlamanızı öneririz.

√ Bankaya karar verdikten sonra ikinci adım olarak ya şahsen gidip banka ile görüşün. Ya da İnternet Bankacılık sisteminden yararlanarak, kredi başvurusunda bulunun.

√ Krediniz onaylandığı taktirde, kredinizi hesabınıza aktarılacaktır.

İşte beklediğiniz o an. Hemen birkaç bankayı sizlerle paylaşalım.

CEPTEBTEB 

Artık dijital bankacılık  ve şubesiz bankacılık sayesinde bankaya kadar yorulmadan olduğunuz yerden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu konuda hizmet veren bankalardan biri olan TEB ‘sın sunmuş olduğu CEPTEBTEB web sitesine girerek, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ENPARA

Gelişen teknoloji sayesinde bankalara ya da şubelerine kadar yorulmadan bilgisayardan ya da cep telefonundan birkaç tuşa dokunarak, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Böyle hizmet veren bankalar arasında Finansbank’ ı da görmekteyiz. Dijital ve şubesiz bankacılık arasında hizmet veren ENPARA ile, dilerseniz kredi başvurusu için Finansbank’ ı tercih edebilirsiniz.

İş Bankası

Bankaya kadar hiç yorulmadan 5 dk gibi çok kısa bir süre içerisinde İnternetten yararlanarak kredi başvurusunda bulunabileceğiniz diğer bir banka ise İş Bankasıdır.

Bunun dışında kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bankalar arasında şu bankaları da sayabiliriz. TEB – Aktifbank – İNGBANK – DenizBank – Garanti Bankası – AKBANK

Sevgili hanımlar tekrar hatırlatmakta fayda var. Bazı bankalar hiç bir şart ve koşul öne sürmeksizin kredi verirken, bazı bankaların bazı kriterleri söz konusu olduğunu unutmayın. Yine anında kredi için dijital bankacılık sisteminde hizmet veren bankaları inceleyebilirsiniz.