Fibabank Konut Kredisi Faiz Hesaplama (100.000 TL)


Ev sahibi olmak isteyenlerin yaptığı birikimlerin yetersiz olması durumunda kredi veren birçok kuruluş bulunmaktadır. Burada en öne çıkan kuruluş ise bankalardır. Son zamanlarda avantajlı teklifleri ile dikkat çeken bankaların müşterilerine özel olarak hazırlamış olduğu teklifler her geçen gün daha büyük bir kitleye ulaşmaktadır. Eğer siz de konut kredisi çekmek için uygun bir banka arıyorsanız Fibabank tarafından hazırlanan tekliflere göz atmanızı öneririz. İlgili teklifler geri ödeme kolaylığı barındırdığı gibi bütçenize uygun olarak şekillendirilir. Böylece ödeme planında herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Ödeme planı müşteri odaklı olarak değişmektedir. Siz de kendinize uygun olan kredi tekliflerini değerlendirebilirsiniz. En yakın Fibabank şubesine giderek bilgi almanız mümkündür.

FİBABANK İLE EV SAHİBİ OLUN

Fibabank en uygun teklifleri ile ev sahibi yapmaya devam ediyor. Kısa süre içerisinde binlerce kişiyi ev sahibi yapan ilgili bankanın kredi teklifleri kadar sunduğu fırsatlarda dikkat çekiyor. Özellikle taksit erteleme özelliği ile dikkat çeken kredi teklifleri bankanın popülaritesini yüksek oranda arttırıyor. İhtiyacınız olan konut kredisini çekebilmek için ilk olarak kredi şartlarını öğrenmeniz gerekir. Aksi takdirde kredi şartlarını taşıyıp taşımadığınızı anlamanız mümkün değildir. Kredi notunuz ve gelir düzeyiniz yeterli oranda olmadığı takdirde olumlu sonuç almanız imkansızdır. Bu konuda müşteri temsilcisi sizlere yeterli bilgi sunacaktır. Yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcisinin yönlendirmelerini dikkate almaktır. Ayrıca temsilci sizlere avantajlı teklifler de hazırlayıp sunacaktır.

FİBABANK KONUT KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

Konut kredisi çekmeden önce güncel kur ile hazırlanmış olan geri ödeme planlarına göz atma şansınız bulunmaktadır. Böylece tercih edeceğiniz vadede ne kadarlık bir geri ödeme yapacağınızı önceden görmüş olacaksınız. Aynı zamanda geleceğe yönelik planlarınıza yardımcı olacak olan geri ödeme planlarında faiz oranlarını ve yıllık maliyet oranlarını görmeniz de mümkün olacaktır. Tüm bu değerler çekeceğiniz kredinin miktarını ve seçeceğiniz vadeyi doğrudan belirleyecektir.

Fibabank’ın 100 bin TL değerinde konut kredisine ait örnek geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
3 Yıl % 2,41 4.186 TL
5 Yıl % 2,41 3.169 TL
10 Yıl % 2,45 2.592 TL