Fibabank Taşıt Kredisi Faiz Hesaplama (40.000 TL)


Yaptığınız birikimlerin yetersiz kaldığı noktada uygun koşullara sahip olduğunuz sürece faydalanabileceğiniz birçok fırsat bulunmaktadır. Bankala kişilerin ihtiyaç duyduğu alana yönelik olarak kredi temin etmekte ve kişilerin ihtiyaçlarını sağlamasına yardımcı olmaktadır. Siz de en yakın banka şubesine giderek kısa süre içerisinde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bankaların sunduğu krediler farklı türde olabilir. Hangi kredi türü ihtiyacınıza uygunsa onu çekebilirsiniz. Kredi çekmeden önce bireysel müşterinin karşılaması gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar arasında kredi notu ve gelir düzeyi önemli bir maddedir. Siz de kredi notunuzu ve gelir düzeyinizi ideal oranda tutarak var olan tüm kredi tekliflerinden faydalanabilirsiniz. Kredi çekmeden önce bu gibi konularda bilgi alabilmeniz mümkündür.

FİBABANK İLE ARAÇ SAHİBİ OLUN

Hayalinizdeki aracı satın almak için Fibabank’ın sunduğu taşıt kredisi imkanlarından faydalanabilirsiniz. Çeşitli vade seçenekleri ile ön plana çıkan teklifler birçok müşteri tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Her geçen gün müşteri potansiyelini ve müşteri ağını geliştiren Fibabank Türkiye’de birçok noktada şubesi olan bankadır. Siz de ilgili bankanın en yakın şubesini ziyaret ederek kendinize uygun kredi türünü çekebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli avantajlar ile karşınıza çıkan Fibabank, taksit erteleme özelliği ile dikkat çekmektedir. Taksit erteleme özelliğini kullanarak siz de ödeme planınızda aksama olmamasına dikkat edebilirsiniz. Bunun için size özel olarak hazırlanan teklifler hakkında bilgi talep etmeniz veya taksit erteleme isteğinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

TAŞIT KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

Fibabank’ın güncel kurları ile hazırlanmış olan örnek geri ödeme tablosu üzerinden bilgi sahibi olabileceğiniz verilere ulaşabilirsiniz. Bu tablo ile birlikte önceden hesap yapabilme şansına da sahip olacaksınız. Eğer vadeler ve yıllık maliyet oranları konusunda bilgi sahibi değilseniz içerisinde faiz oranlarının da yer aldığı tabloyu inceleyerek bilgi alabilirsiniz. Örnek geri ödeme planında birçok vadeli ödeme seçeneği sunulmuştur.

Fibabank’ın 40 bin TL değerindeki taşıt kredisine ait örnek geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
48 Ay % 2,56 1.604 TL
36 Ay % 2,56 1.852 TL
24 Ay % 2,56 2.380 TL
12 Ay % 2,56 4.036 TL