Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Hesaplama (10.000 TL)


Var olan ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz alternatif yollardan birisi de bankalardır. Bankalar aracılığı ile ihtiyacınız olan miktarda para çekebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı gidermek için alacağınız bu krediler düşük faizli kredilerdir. İlgili kredileri çekebilmek için belli başlı şartların sağlanması gerekir. Eğer siz de bankadan kredi çekmek istiyorsanız gelir düzeyinizin yeterli oranda olmasını sağlamalısınız. Hem gelir düzeyiniz hem de kredi notunuz yüksek olduğu takdirde kısa sürede kredi miktarını belirleyebilir ve en yakın şubeden kredinizi çekebilirsiniz. Garanti Bankası’nın sunduğu teklifleri inceleyerek düşük faizler ile ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Düşük faizli krediler ile var olan ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkündür. Geri ödeme planlarında da gelir düzeyinize göre rahat seçenekler sunulur.

GARANTİ BANKASI İLE İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYIN

Son zamanlarda yaptığı teklifler ile ön plana çıkan Garanti Bankası müşterilerine özel olarak kredi seçenekleri sunmaktadır. Bu seçeneklerin bazıları ise dikkat çekici oranda avantaj sağlamaktadır. Özellikle taksit erteleme seçeneğine sahip olan ihtiyaç kredileri ile kişilerin istediği zaman taksiti erteleyebildiği gözlemlenmiştir. Eğer siz de ödeme planınızda bir düzensizlik yaşıyorsanız taksit erteleme özelliğini kullanarak ilerleyen dönemde taksiti ödeyebilirsiniz. Bu konuda sınırı belli olmak kaydıyla müşterilere seçenek sunulmuştur. İhtiyaç kredisi çeken müşteriler uygun şartları sağladığı takdirde taksit erteleme imkanına da sahip olabilir. Çekeceğiniz kredi miktarı ve seçeceğiniz vade ne olursa olsun bu özellik kullanılabilir düzeydedir. Siz de Garanti Bankası ile avantajlı kredi çekebilirsiniz.

İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

İhtiyaç kredilerini çekmeden önce hazırlanan geri ödeme tablolarını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Geri ödeme tablolarında faiz oranları, yıllık maliyet çizelgesi ve geri ödeme yapılacak vadelere dair örnekler yer almaktadır. Önceden hesap yapma şansınızın bulunması önemli bir avantajdır. Siz de hesabınızı yaparak ona göre uygun kredi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Birçok bankada farklı oranlar yer almaktadır. Garanti Bankası müşterilerine en uygun faiz oranları ile kredi veren bankalardan birisidir.

Garanti Bankası’nın 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisine ait geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
36 Ay % 2,87 489 TL
12 Ay % 2,92 1.035 TL
24 Ay % 2,92 623 TL