Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Hesaplama (100.000 TL)


Hayalinizdeki evi satın alabilmenin pratik yollarından birisi de bankalardan alacağınız uygun faizli kredilerdir. Bu tür krediler ile kısa süre içerisinde evinizi alabilir ve yerleşebilirsiniz. Bankaya yapacağınız ödemeler ise gelir düzeyinize göre sizi zorlamayacak şekilde planlanır. Eğer ev sahibi olmak istiyorsanız bankanızın sunduğu imkanları kullanarak avantajlı tekliflerden faydalanabilirsiniz. Son zamanlarda sunduğu kredi imkanları ile ön plana çıkan Garanti Bankası her geçen gün müşteri ağını genişletmektedir. Siz de bu ağa dahil olarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Son derece avantajlı olan teklifler ile ev sahibi olabilmeniz mümkündür. Yapmanız gereken işlemler kredi için gerekli şartları sağlamak ve başvurunuzu göndermektir. Günümüzde kredi başvuruları pratik bir şekilde yapılmaktadır. Siz de bu konuda yardım alarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

GARANTİ BANK İLE EV SAHİBİ OLUN

Garanti Bankası bugüne dek birçok aileyi ev sahibi yapmıştır. Verdiği uygun fiyatlı krediler ve gelir düzeyine oranlar rahat bir şekilde ödenen planlama banka müşterilerini memnun etmiştir. Eğer kredi notunuz ve gelir düzeyiniz ideal oranda ise istediğiniz miktarda kredi çekebilir ve kısa sürede bankanın imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bu konuda birçok şubeden yardım almanız mümkündür. Aynı zamanda taksit erteleme gibi eşsiz avantajlar sunan banka, ödeme planınızın bozulmaması ve zorlanmamanız için elinden geleni yapmaktadır. Siz de bu imkanlardan faydalanarak kısa süre içerisinde geri ödeme planınıza uyum sağlayabilirsiniz. Taksit erteleme özelliğini kullanmak için belli başlı şartları sağlamanız da gerekmektedir. Bu konuda en yakın Garanti Bankası şubesinden bilgi alabilirsiniz.

KONUT KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

Garanti Bankası’ndan çekeceğiniz konut kredilerinin geri ödeme planlarını önceden hesaplayabilirsiniz. Güncel faiz oranları ve yıllık maliyet oranları ile sizlere sunulan tabloyu inceleyerek bilgi sahibi olmanız mümkündür. İlgili tabloda hangi vadeyi tercih ederseniz ne kadar ödeme yapabileceğiniz net olarak ortaya çıkartılmıştır. Teklifleri değerlendirerek siz de çekeceğiniz kredi ile ilgili kararınızı verebilirsiniz.

Garanti Bankası’nın sunduğu 100 bin TL değerindeki konut kredisinin geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
3 Yıl % 2,20 4.050 TL
5 Yıl % 2,20 3.018 TL
10 Yıl % 2,20 2.374 TL
15 Yıl % 2,42 2.453 TL