Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Hesaplama (40.000 TL)


Hayalinizdeki aracı satın almak için yardım alabileceğiniz kuruluşlardan birisi de bankalardır. Var olan birikiminizin yetersiz olduğu noktalarda bankalar size yeterli oranda kredi miktarı sunabilir. Burada yapılması gereken tek şey kredi çekmek için uygun koşullara sahip olmaktır. Son zamanlarda yaptığı teklifler ile ön plana çıkan bankalardan birisi de Garanti Bankası’dır. İlgili bankanın müşterilerine özel olarak hazırladığı teklifler son derece avantajlıdır. Eğer ilgili teklifleri değerlendirmek istiyorsanız en yakın şubeyi ziyaret ederek müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcileri gelir düzeyiniz ve kredi notunuz üzerinden sizin için uygun olan teklifi sunacaktır. Bu noktadan sonra ihtiyacınız olan miktarı kolay bir şekilde temin etmeniz sağlanacaktır. Siz de Garanti Bankası ile ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ

İstediğiniz araç için kredi alma imkanı sunan Garanti Bankası’nın müşterilerinde aradığı 2 önemli şart bulunuyor. Birincisi müşterinin kredi notu iken diğeri ise gelir düzeyidir. Bu şartların ideal seviyede olması kredi çekmeniz açısından kolaylık sağlamaktadır. Eğer kredi notunuz düşükse bu konuda yapılabilecek çeşitli çözümler takip edilebilir. Ancak istediğiniz kredi miktarını çekmeniz biraz zor olacaktır. Bankanın sunduğu en önemli avantaj ise taksit erteleme özelliğine sahip olmasıdır. Banka bu özellik ile müşterilerinin ödeme kolaylığına sahip olmasını sağlıyor. Birçok müşteri ödeme planını aksatmadan var olan taksitlerini zamanında ödeyebiliyor. Taksit erteleme özelliği oluşan aksaklıkların tekrar rayına oturması için ideal bir seçenektir.

TAŞIT KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

Bireysel kredi sınıfında yer alan taşıt kredilerini çekmeden önce örnek tabloları inceleyebilirsiniz. Burada yer alan ifadelerde yıllık maliyet oranı ve faiz oranları yer almaktadır. İlgili oranları takip ettiğinizde taşıt kredisinin vadeli olarak geri ödeme planını görebilirsiniz. İstediğiniz vadeyi seçerek taşıt kredinizin geri ödemesini seçtiğiniz vade üzerinden yapabilirsiniz. Bu örnek hesaplama cetveli ile kafanızda belirli bir fikrin oluşması da sağlanacaktır.

Garanti Bankası’nın 40 bin TL değerindeki taşıt kredisine dair örnek geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
48 Ay % 3,05 1.781 TL
36 Ay % 3,05 2.017 TL
24 Ay % 3,09 2.546 TL
12 Ay % 3,09 4.190 TL