Garanti Bankasından 5 Dakikada Anında 5.000 TL Dijital Kredi Hesabında


Dijital Krediler sayesinde krediniz anında hazır ! Nakitte sıkıştığınız anda, ihtiyacınız olan para parmaklarınızın ucunda diye bilirim. Nasıl mı ? Gelişen teknoloji sayesinde artık nakitte ne zaman sıkışsanız, krediyi ne zaman ihtiyacınız olursa, yapmanız gereken tek şey bankaların sunmuş olduğu kredilere anında internet üzerinden başvurmak olacaktır.

Başımıza ne geleceği, ne zaman paraya ne zaman ihtiyacımızın olacağı da belli olmuyor. Öyle küçük ya da büyük çapta ekonomik krize girdiğimizde her zaman kapısını çalacağımız bir dostumuz olmaya biliyor. Ya da elimizde satacağımız herhangi bir eşya olmaya biliyor. Peki böyle bir durumla karşılaştığımızda ne yapacağız ? İyi ki bu krediler var deyip, anında kredi çekebileceğimiz bankaları araştırıp, kredi başvurusunda bulunacağız.

5 Dakikada Anında 5.000 TL Kredi Garanti Bankasın’dan 

İş bu ya gecenin bir yarısı çok acil nakitte sıkıştınız , ve o an para bulmanız gerekir. Daha sabahın olmasına da saatler var. Ne yapacağım diye kara kara düşünmeye başladınız. Hemen sizleri bu kara kara düşünmeden çıkartacak, istediğiniz an sıcak para kavuşmanıza yardımcı olacak bir bankaya ihtiyacınız olduğunda Garanti Bankası yanınızda. Hiç banka şubesine kadar yorulmadan, sıra beklemeden, hemen evinizde ya da iş yerinizde hemen cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan Garanti Bankasının web sitesine girip, ihtiyacınız olan krediye başvurmak olacaktır.

Biliyorsunuz devir teknoloji devre. Artık birkaç tıkla anında kredi başvurusunda bulunup, parayı hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Şimdi hemen konumuza hızlı bir dönüş yapıp, Garanti Bankası Dijital Kredisi hakkına bilgileri paylaşmaya geçiyoruz.

İnternette Bağlan, Sana En Uygun Kredi İçin Başvuruda Bulun !

Garanti Bankası sevgili müşterilerinin mağdur olmaması için aynı zamanda çok acil nakitte ihtiyaçları olanlar için internetten anında kredi imkanı sunuyor. İnternet üzerinden başvuru yapıp da kredi başvuruları kabul olan kişilerin hesabına 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde istenilen miktarı hesaplarına aktarıyorlar.

Garanti Dijital Kredinin Özellikleri

√ Gelir ve giderlerinizi göz önüne alarak alacağınız krediyi 3 ay ile 48 ay arasında taksitlendirebilirsiniz.

√ Kredi faiz oranlarına baktığımızda  % 1.29  ile %1.89 arasında değişmektedir.

√ Kredi tahsis ücreti ise %0,5 oranında.

√ Aynı zamanda hayat sigortası da yaptırmaktadır.