Günde 3 Liradan Başlayan Taksitlerle 3.000 TL Nakit Hazır


ODEABANK’tan Günde 3 Liradan Başlayan Taksitlerle 3.000 TL Kredi

Şöyle bir başlığı okuduğunuzda acaba bankalar çıldırmış olmalı, diye tatlı bir tebessüm yüzünüze yerleşmiş olabilir. Ardından acaba gözlerim yanılıyor mu ? Gerçekten, Odaebank bu şekilde kredi veriyor mu, diye tekrar başlığa göz atabilirsiniz. Evet ne gözleriniz başlı yanlış okuyor, ne de bankalar çıldırdı. 🙂

Kredi Almak Artık Kolay

Aranızda mutlaka bankaların kredi vermeye ilk başladıkları zamanları hatırlayanlar vardır. Bir kredi vermek için neredeyse, nereden geldiğimizi, kimlerden olduğumuza kadar geçmişimizi araştırıyorlardır. Eğer aradıkları kriterler uygun isek, kredimizi onaylıyor, eğer değilsek, kredi alma işlemleri bir başka bahara kalıyordu.

Şimdi ise durum çok farklı boyutlar aldı diye biliriz. Şimdiler bankalar birbirleriyle kredi verme yarışı içerisinde. Bir taraftan yeni müşteriler kazanmak bir taraftan müşteri portföylerini genişletmek için faiz oranlarını düşürüyorlar. Vade sürelerini uzatıp, maksimum krediyi vermek için yarış halindeler. Tabi bu durumdan bazı bankalar oldukça karlı çıktıkları gibi bizim gibi kredi almak isteyenlerde oldukça karlı çıkıyor.

Şimdi sizlere desek ki, günde 3 liradan başlayan taksitlerle kredi çekme imkanız var, ne dersiniz ?

Odeabank’ta Nakit Hazır !

Banka günde 3 lira ile başlayan taksitle 3.000 TL nakit krediyi üstelik 48 ay vade ile veriyor. Geldi bu krediye şimdi başvurma der gibi bir haliniz var. 🙂 Sizlerde haklısınız eğer bugünlerde 3.000 TL gibi cüzi bir miktara ihtiyacımız var ise hazır fırsatta ayağımıza kadar gelmişken, bu fırsatı değerlendirmemek olmaz. Üstelik bu kredi almak için öyle çok işlemden geçmenize de gerek yok. Sadece nüfus cüzdanınız yeterli olacaktır.

Konuyu biraz daha bilgi için birkaç ayrıntıyla çerçeveyi biraz daha genişletelim.

Odeabank %1.29 aylık faiz oranıyla 48 ay gibi uzun vade ile 3.000 TL krediyi aylık taksit tutarı 89 TL’ sına tekamül ediyor.

Eğer sizlerde Odeabank Nakit Hazır Kredisine başvurmayı düşünüyorsanız, şu yollardan birini kullanarak krediye başvurabilirsiniz.

Mesaj yoluyla başvurmak isterseniz  büyük harflerle NAKIT yazıp bir boşluk bırakıp, TC Kimlik numaranızı yazıp, 8444 ‘de kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz.

Ya da Odeabank mobil şubeden başvuru yapabileceğiniz gibi bankanın internet şubesinden de yapabilirsiniz.