Halkbank Konut Kredisi Faiz Hesaplama (100.000 TL)


Hayalinizdeki evi satın almak için yapmış olduğunuz birikimler çoğu zaman yetersiz kalabilir. Bu durumlarda yardım alabileceğiniz resmi kuruluşların başında bankalar gelmektedir. Bankaların sunmuş olduğu bu imkandan faydalanmak için belli başlı şartları karşılamanız gerekiyor. Özellikle kredi notu ve gelir düzeyi konusundaki şartları ideal oranda karşılamanız çok önemli bir noktadır. Eğer gelir düzeyiniz kredi taksitlerini ödeyebilecek düzeyde değilse bu noktada kredi temin etmeniz mümkün değildir. Ancak kredi çekmek istiyorsanız sizin için yapılabilecek en ideal geri ödeme planı hazırlanır ve çekebileceğiniz maksimum tutar size bildirilir. Böylece kısa süre içinde ihtiyacınız olan miktarı alabilirsiniz. Halkbank bu konuda avantajlı teklifler sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde gidermektedir.

HALKBANK İLE EV SAHİBİ OLUN

Halkban sunmuş olduğu kredi imkanları ile avantajlı teklifler yapmaktadır. Taksit erteleme özelliği de bulunan ilgili bankanın dilediğiniz zaman taksitlerinizi ertelemeye imkan tanıdığı biliniyor. Eğer ödeme planınızda aksama olmasını istemiyorsanız ilgili seçeneği kullanabilir ve planlamanızda herhangi bir aksama olmadan ödemelerinizi yapabilirsiniz. Halkbank’ın en yakın şubesine giderek konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Hem düşük faiz oranı hem de düşük yıllık maliyetleri ile ideal teklifler sunan Halkbank şubelerinin müşteri odaklı olarak gelişim gösterdiği biliniyor. Siz de ideal kredi tutarını çekerek kısa sürede hayalinizdeki evi alabilirsiniz. Gelir düzeyinize uygun olan krediler kısa sürede hesabınıza yatmaktadır.

KONUT KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

Halkbank aracılığıyla kredi çekmeden önce yapabileceğiniz bazı hesaplamalar bulunmaktadır. Bu hesaplamalar ile çekeceğiniz kredi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sunulan tabloda hangi vadeyi seçerseniz ne kadar ödeme yapacağınızı gösteren bilgiler mevcuttu. Aynı zamanda faiz oranlarını ve yıllık maliyet oranını görebileceğiniz bölümlerde bulunmaktadır. Kredi çekmeden önce bu tür hesaplamaları yaparak kolay bir şekilde kredinizi çekebilirsiniz. Düşük faizli kredileri ile ön plana çıkan Halkbank bu konuda da ideal hizmet vermektedir.

Halkbank’ın sunduğu 100 bin TL değerindeki konut kredisinin örnek geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
3 Yıl % 2,09 3.980 TL
5 Yıl % 2,09 2.940 TL
10 Yıl % 2,09 2.281 TL