Halkbank Taşıt Kredisi Faiz Hesaplama (40.000 TL)


Hayalinizdeki aracı alabilmek için yapabileceğiniz en doğru işlem güvenilir bir banka aracılığıyla eksik olan miktarı tamamlamak ve araç için yeterli ücreti toparlamaktır. Eğer yaptığınız birikimler eksikse farklı bir yol denemeden en güvenilir banka ve en uygun şartlarda kredi imkanı veren kuruluşu tercih edebilirsiniz. Bu konuda örnek teşkil eden Halkbank son zamanlarda adından sıklıkla söz ettirmektedir. Hem düşük faizli kredi imkanı hem de yıllık maliyet oranlarının uygun seviyede olmasıyla Halkbank ilk tercihler arasında yer almaktadır. Her geçen gün müşteri ağını genişleten ve müşterileri tarafından olumlu tepki almaya devam eden Halkbank, sürekli olarak müşteri odaklı gelişim göstermeye devam ediyor. İhtiyacınıza yönelik olarak tercih edebileceğiniz en güvenilir banka Halkbank şubeleridir.

HALKBANK İLE ARAÇ SAHİBİ OLUN

Halkbank aracınız için gerekli olan eksiği tamamlamakta ve istediğiniz miktarda kredi çekmenize imkan sağlamaktadır. Siz de Halkbank şubelerini ziyaret ederek eksiğinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda düşük faiz oranları ile dikkat çeken bankanın müşteriden talep ettiği iki şart bulunmaktadır. Bu şartların ilki kredi notunun yüksek olmasıdır, ikincisi ise gelir düzeyinin yeterli seviyede olmasıdır. Kişi bu iki şartı yerine getirdiği takdirde kısa sürede istediği krediyi temin edebilir. Halkbank şubelerinden kolay bir şekilde çekim yapabildiğiniz gibi son zamanlarda mobil bankacılığa önem veren Halkbank’ın mobil servislerinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylece krediniz için uygun şartları sağlayanlara kredi miktarı teslim edilmektedir.

TAŞIT KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

Taşıt kredisi çekecek olan müşterilerin faydalanabileceği imkanlardan birisi de önceden sunulan geri ödeme planıdır. İlgili plan içerisinde yıllık maliyet oranı, vergi oranları ve güncel hesaplamalar yer alır. İstediğiniz vadede geri ödeme yapabileceğiniz bu seçenekte dilediğiniz miktarda kredi çekebileceğinizi görebilirsiniz. Aynı zamanda kredinin geri ödeme planını da görmeniz mümkün.

Halkbank’ın sunduğu 40 bin TL değerindeki taşıt kredisinin  vadelere ayrılan örnek geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
12 Ay %2.80 4.105 TL
24 Ay %2.80 2.454 TL
36 Ay %2.80 1.932 TL
48 Ay %2.80 1.690 TL
9 Ay %2.80 5.224 TL