ICBC Turkey İhtiyaç Kredisi Faiz Hesaplama (10.000 TL)


İhtiyaçlarınıza yönelik olarak bankaların sunmuş olduğu tekliflerden birisi olan ihtiyaç kredisi seçeneği son derece cazip teklifleri içerisinde barındırmaktadır. İhtiyaç kredisinin geri ödeme planları müşteriye yönelik hazırlanmaktadır. Kişinin gelir düzeyi ne kadar ise ona göre bir plan oluşturulur. Gelir düzeyini aşmayacak ve kişinin kendisine yetecek kadar çalışma yapabileceği geri ödeme planları müşteri odaklı olarak revize edilebilir. ICBC Turkey bankasının sunmuş olduğu ihtiyaç kredisinde de bu özellikleri görmek mümkündür. Bireysel müşteri temsilcileri aracılığıyla kısa süre içerisinde ihtiyaç kredinizi temin etmenize olanak sağlayan banka, son derece avantajlı tekliflere sahiptir. Siz de ihtiyaçlarınızı karşılamak için ilgili bankayı tercih edebilirsiniz. Bankanın sunduğu tekliflerin tamamını öğrenmeniz mümkündür

ICBC TURKEY İLE İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYIN

ICBC Turkey bankasının sunduğu ihtiyaç kredilerini alabilmek için gelir düzeyinizin ve kredi notunuzun yeterli seviyede olması gerekir. İki önemli şart kişinin ne kadar kredi çekebileceğini de gösteren ana unsurlar arasında yer alır. İhtiyaç kredileri ufak miktarlar olduğu için yüksek kredi notuna sahip olmak avantaj değildir. Ancak konut kredisi, taşıt kredisi gibi kredilerde bu değerin yüksek olması önemlidir. ICBC Turkey’in sunduğu ihtiyaç kredilerinde avantajlı birkaç yön bulunmaktadır. Örneğin taksit erteleme özelliği bunlardan birisidir. Müşteri geri ödeme planında zorluk çektiği anda taksit erteleme işlemi yapılır ve müşterinin planının bozulmaması sağlanır. Siz de ilgili özelliği kullanarak ödemelerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

ICBC Turkey bankasından çekeceğiniz ihtiyaç kredileri için hazırlanan örnek tabloyu incelemenizi öneririz. İlgili tabloda yer alan faiz oranları ve yıllık maliyet oranları kafanızda bir fikrin oluşmasına yardımcı olacaktır. Siz de ihtiyaç kredisi için hazırlanan tabloyu inceleyerek kısa süre içerisinde hesabınızı yapabilir, çekeceğiniz tutarı belirleyebilirsiniz. ICBC Turkey bireysel müşteri temsilcileri tarafından sunulan örnek geri ödeme planı tablosu üzerinden seçeceğiniz vadeyi belirleyebilirsiniz.

ICBC Turkey’in sunduğu 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisinin örnek geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
36 Ay % 2,58 465 TL
24 Ay % 2,73 608 TL
12 Ay % 2,83 1.029 TL