ICBC Turkey Konut Kredisi Faiz Hesaplama (100.000 TL)


Ev satın almak için ihtiyacınız olan nakit parayı temin etmek çoğu zaman zor olabilir. Özellikle birikimlerinizin yetersiz olması ve peşinat için gerekli krediye sahip olmamanız durumunda en güvenilir kuruluşları tercih etmeniz önerilir. Bunun için tercih edilebilecek en güvenilir kuruluş bankalardır. Son dönemlerde yapmış olduğu çalışmalar ile ön plana çıkan ICBC Turkey bankasının sunduğu teklifler de bir hayli dikkat çekicidir. Bankaya ait olan kredi tekliflerinin birçoğu müşteriler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Eğer kredi ihtiyacınız varsa ilgili bankaya başvuru yaparak kısa süre içerisinde istediğiniz miktarı temin edebilirsiniz. Bankaların sunmuş olduğu kredilerin birçoğu avantajlı seçenekler ile birlikte müşteriye önerilir. İhtiyacınız ne kadar ise ilgili teklifleri ona göre değerlendirebilirsiniz.

ICBC TURKEY İLE EV SAHİBİ OLUN

Sunduğu teklifler ile dikkat çeken ICBC Turkey bankasının avantajlı teklifleri de müşteriler tarafından değerlendirilmektedir. Özellikle taksit erteleme özelliğine sahip olan teklifler yoğun ilgi görmektedir. Müşteriler için özel olarak oluşturulan geri ödeme planlarının aksaması durumunda kullanılabilen taksit erteleme özelliği büyük bir avantaj sağlamaktadır. Taksit erteleme özelliği kredi notu yüksek olan müşteriler için özel olarak sunulabilmektedir. Kredi çekmek için hem kredi notunuzun hem de gelir düzeyinizin ideal seviyede olması gerekir. Yeterli seviyede değil ise banka talep ettiğiniz miktarlarda kredi sağlayamaz. Bu konuda daha net bilgi almak istiyorsanız bankaların bireysel müşteri temsilcilerine ulaşabilir ve görüşme sağlayabilirsiniz.

ICBC BANK KONUT KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

ICBC Turkey bankasının sunmuş olduğu konut kredilerinin geri ödeme planını hesaplamanız mümkündür. Önceden sunulan örnek geri ödeme planları ile hem faiz oranlarını hem de yıllık maliyet oranlarını hesaplayabilirsiniz. Uzun vadeli geri ödemelerde yansıyan maliyet oranları ile kısa vadedeki oranların farklı olmadığını ancak vade dolayısıyla faiz oranının arttığını görebilirsiniz. Bu örnekler neticesinde çekeceğiniz kredi ile ilgili önceden bilgi alabilmeniz mümkündür.

ICBC Turkey bankasının sunduğu 100 bin TL değerindeki konut kredisinin geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
10 Yıl % 1,96 2.171 TL
5 Yıl % 2,32 3.104 TL
3 Yıl % 2,57 4.291 TL