ICBC Turkey Taşıt Kredisi Faiz Hesaplama (40.000 TL)


Taşıt almak isteyen müşteriler için pratik çözümler üreten bankalar bulunmaktadır. Bankala aracılığıyla var olan ihtiyaçlarınızı kısa süre içerisinde giderebilir ve kredi çekerek istediğiniz taşıtı satın alabilirsiniz. Düşük faiz oranları ile dikkat çeken kredi teklifleri sizin geri ödeme yaparken zorlanmayacağınız bir plan ile sunulmaktadır. Son derece avantajlı olan bu teklifler ile istediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Bankalar arasında yaptığı teklifler ile ön plana çıkan ICBC Turkey, son dönemlerde müşteri ağını genişletmeye devam ediyor. İlgili bankanın müşterilerine sunduğu cazip teklifler ile dikkatleri üzerine çektiği biliniyor. Eğer siz de bu tür ihtiyaçlarınız için pratik çözümler arıyorsanız ICBC Turkey bankasını tercih edebilirsiniz. Bireysel müşteri temsilcileri sizlere yardımcı olacaktır.

ICBC TURKEY İLE ARAÇ SAHİBİ OLUN

Avantajlı teklifler sunan ICBC Turkey bankası ile araç sahibi olmak çok kolay.. Yapmanız gereken işlemler başvuru şartlarını sağlamak ve uygun vadede geri ödeme planı oluşturulmasına yardımcı olmaktır. Bunun için kredi notu ve gelir düzeyinizin ideal seviyede olması gerekir. Kredi çekerken bu iki unsur son derece önemlidir. Diğer şartlar ise klasik bankanın aradığı şartlardır. Eğer siz de şartları karşılıyorsanız taşıt kredisi için belirlenen miktarı kısa süre içerisinde çekebilirsiniz. Taşıt kredisi için sunulan imkanlar ile istediğiniz aracı satın almanı mümkündür. Aynı zamanda taksit erteleme özelliğini kullanarak ödeme planınızda herhangi bir aksama olmamasını sağlayabilirsiniz.

TAŞIT KREDİSİ FAİZ HESAPLAMA

Taşıt kredisi alırken yapmanız gereken işlemlerden birisi de örnek geri ödeme planları üzerinden kendi kredi miktarınıza ait ödeme planını çıkarabilmektir. Böylece geri ödeme yapabileceğiniz tutarı, faiz oranlarını ve maliyet oranlarını aşağı yukarı tahmin etmiş olacaksınız. Bilinçli bir şekilde kredi çekmek sizi her zaman bir adım öne taşıyacaktır. Bu nedene kredi çekmeden önce ilgili maddelere dikkat etmeli ve ona göre işlem yapmalısınız.

ICBC Turkey bankasının sunduğu 40 bin TL’lik taşıt kredisinin örnek geri ödeme planı;

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit
48 Ay % 2,44 1.562 TL
36 Ay % 2,57 1.855 TL
24 Ay % 2,72 2.430 TL
12 Ay % 2,82 4.111 TL