İphone Kredisi


Günümüzde birçok ihtiyaç için bankalar kredi veriyor. ihtiyaç kredisinin belirli bir kapsamı veya sınırı yok. Sadece paraya sıkışanlar bile bu krediyi alabiliyor. Elbette kredi çekebilmek için belirli koşulları sağlamanız gerekiyor. Örneğin kredi çekebilmek için kredi sicil notonuzun olumlu olması gerekiyor. Kredi sicil notu ise daha önce çektiğiniz kredilerin ödeme biçimine göre, kredilerinizi zamanında ödemenize göre ve bankaların redi kartlarını kullanamanıza göre belirleniyor. Aynı koşullar telefon kredisi alabilmek içinde geçerli. Günümüzde telefonun çok önemli bir ihtayaç olduğu düşünülürse telefon içinde elbette kredi çekebilmek ve telefon kredisi altında bu kredinin çekilebilmesi mümkün oluyor. Telefon kredilerinde özellikle Iphone kredisi öne çıkıyor.

İphone Kredisi

Telefon İçin Kredi Nasıl Çekilir

Telefon almak istediğiniz zaman önünüzde binlerce marka ve modelde seçeneğiniz bulunuyor. Herhangi bir teknoloji mağazasına gidip buranın size verdiği avantajlı telefon tekliflerinden faydalanabilirsiniz. Telefon alabilmek için gittiğiniz mağaza size birçok yönden avantaj ve indirim sağlayabilir. Ancak bu avantajlara tek başına sahip olmanız yetmeyebilir. Çünkü telefon fiyatları bütçenizi aşan fiyatlarda olabilir. Hatta Iphone gibi çok tercih edilen bir markanın telefonları bütçenizi aşabilecek bir fiyatta olabilir. Bu sebeple dilerseniz bankaya direkt olarak ihtiyaç kredisinde bulunabilir, dilerseniz de teknoloji mağazalarının anlaşmalı bankalarla olan kredisine başvurabilirsiniz.

Herkese Kredi Verilir Mi

Telefon kredisinin minimum sınırı 500 liradan başlıyor. En fazla ise teknolojik aletlerde kullanılmak üzere 20 bin liraya kadar uzanıyor. Bu fiyatlar göz önüne alındığında geri ödemesi zor olabileceği için herkese telefon kredisi verilmiyor. Bu krediyi almak için anlaşmalı teknoloji mağazalarında bulunan banka kredisi yetkililerine yönlendirilmeniz koşuluyla başvurabiliyorsunuz. Her bankanın kredi verme koşulları değişiklik gösteriyor. Kimi bankalar teknoloji aletlerinde bir kısımının parayla bir kısımının krediyle alınmasını kabul ederken kimi bankalar sadece kredi yoluyla alınabilmesine izin veriyor. Yine bankaların taksitlendirme seçenekleri ve taksitlendirme koşulları değişiklik gösteriyor. Kimi bankalar alınacak ürünün hepsini kredilerndirmesine izin verirken kimi bankalar sadece bir kısmının taksit ile alınmasına izin veriyor. Bu koşulları öğrenmek ve krediyi çekebilmek için sizde bankalarla görüşebilirsiniz.