İş Bankası Dijital Bankacılık Sistemi İşCep


Biliyorsunuz iş hayatında vakit, nakittir. Özellikle banka işlemlerimizi mümkün oldukça hızlı yapmamız gerekir. Bu konuda bankaların sunmuş olduğu Dijital Bankacılık hayatımızı oldukça kolaylaştırmakta. Eğer sizlerde banka işlemlerinizi anında ve hızlı bir şekilde yapmayı tercih edenlerden iseniz , İş Bankasının, değerli müşterileri için sunmuş oldukları Ticari İşCep ile tanışmalısınız ?

İş Bankası Ticari İşCep nedir ? Bize sağladığı avantajlar nelerdir ? Ticari İşCep’le nelere yapabileceklerimize bir göz atalım.

Ticari İşCep

Bu sistemin bize sağlayacağı en büyük avantaj ticari bankacılık işlemlerimizi anında cebimizde bitirmek olacaktır. Ticari İşCep sayesinde birçok banka işlemini anında cebimizde görebilir işlemlerimizi anında yapabiliriz. Konuyu biraz daha açacak olursak, hemen şu ayrıntıları sizlerle paylaşalım.

İstediğiniz an istediğiniz yerde çek ve senet gibi bilgilerinizi anında görüntüleyebilirsiniz.

Çoklu para transferlerinizi anında onaylama şansına sahipsiniz.

Üye iş yeri işlemlerinden tutunda Pos çalışma koşulların takibine kadar birçok işlemi istediğiniz zaman dilediğiniz yerde anında takip edebilirsiniz.

Ticari İşCep ayarlar menüsünden ; çek senet, üye iş yeri , krediler ve hesap işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şu an için ” Ticari İşCep ile sade bunları mı yapabiliyoruz ” diye aklınızda küçük bir soru işareti oluşabilir ? Hemen aklınızda oluşan bu soru işareti aydınlatma için bu sistemle daha fazla neler yapabileceğinize de değinelim.

Ticari İşCep sayesinde ;

Dilerseniz Hesaplarım menüsünü kullanarak yeni bir hesap açabilirsiniz. Dilerseniz yine menüyü kullanarak son 10 yıla ait hesap hareketlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Acil hesaplar arası para mı aktarmanız gerekiyor, çoklu para transferini mi onaylamanız gerekiyor, ya da EFT ve havale mi yapmanız gerekiyor, hemen Ticari İşCep e girip, Para Aktarma menüsüne tıklayarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Şirket kredi kartı işlemlerinizi gerçekleştirip taksitlerinizi görüntülemek isterseniz de Kart menüsünü tıklamanız yeterli olacaktır.

Ticari İşCep Yatırım menüsüne geldiğimizde ise şu işlemleri gerçekleştirebiliyoruz. Dilerseniz bu menüyü kullanarak döviz alış verişte bulunabilirsiniz. Dilerseniz de yatırım hesabı işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Artık faturaları ödemek çok kolay. Hemen ödemeler menüsüne girip, ödemeniz gereken faturaları anında ödeyebilir, dekontlarınız da elektronik posta adresinize gönderebilirsiniz.

İşCep kullanıcılarına özel hazırlanmış olan kampanyalardan anında haberdar olup bu kampanyalardan yararlanmak için Kampanyalar menüsüne göz atmanız yeterli olacaktır.

TL, borçlu cari hesap , taksitli krediler, döviz spot ve ticari ek hesaplarda son durum nedir, diye öğrenmek isterseniz de Krediler menüsüne göz atmanız yeterli olacaktır.

Ticari İş Cep menülerini incelemeye devam ediyoruz. Şimdi karşımızda Üye İşyeri menüsü var. Bu menü ile neler yapabiliriz, bir bakalım. Bu menü ile Pos hesabınızda bloke bekleyen net tutar bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda blokeli işlemlerde dahil olmak üzere tüm Pos hareketlerini bu menüden ulaşabilirsiniz.

Şimdi de Çek Senet menüsüne göz atalım. Bu menünün altında dilerseniz tahsil çekleri ve teminat çeklerinizi kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz de borçlu olunan çekleri , tahsil senetleri ve teminat senetlerinize ait bilgilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Son olarak bir de Başvurular menüsüne göz atalım. Başvuru menüsünü kullanarak paket tarife satın alabilir ya da paketinizde kalan kullanımları öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Ticari İşCep ‘in ne olduğunu, özelliklerini ve Ticari İşCep menüsünde yer alan menülerinin bize sağlamış oldukları avantajları görmüş olduk. Sizlerde iş hayatınızda bankalar ile olan işlemlerinizi anında ve hızlı bir şekilde yapmak, hesap hareketlerinizi kontrol etmek isterseniz , cep telefonunuza Ticari İşCep uygulamasını indirebilirsiniz.

İş hayatınıza kolaylık sağlamanın yollarından biri İş Bankası Ticari İş Cep uygulamasından yararlanmak olacaktır.