İş Bankası Ev Kredisi Kampanyası


İş Bankası Ev Kredisi , Herşey Dahil Ev Kredisi , Evden Eve Ev Kredisi, Kentsel Dönüşüm Kredisi . İş Bankasının müşterilerine sunduğunu konut kredilerin bazıları. Şimdi bu kredileri tek tek inceleyelim.

Herkesin hayalidir, 2 odalı da olsa kendine ait bir evlerinin olmasını isterler. Aileler evlilik çağına gelmiş gençleri için ev almak isterler. Kimi kiradan kurtulmak, kimi ise, çocuklarının yuvasını kurmak için ev almak ister. Eğer biraz birikimiz var ise, birikimize uygun bir evde bulduk mu , hemen o evi alırız. Tabi bu bazen mümkün olabildiği gibi , bazen de mümkün olmaya biliyor.

Kimi zaman paramız olur, ev bulamayız, kimi zaman ise, uygun bir ev buluruz, ama paramız olmaz. Neyse ki , bankaların sunmuş olduğu birbirinden avantajlı konut kredileri varda, kira öder gibi ev sahibi olabiliyoruz. Eğer sizde kendiniz için ya da evlilik hazırlığı içerisinde olan çocuğunuz için ev almayı düşünüyorsanız, ev kredisi kampanyalarından yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Hazır buraya kadar gelmişken İş Bankasının , müşterilerine sunmuş oldukları İş Bankası ev kredisi inceleyelim. Konun başında da belirtiğimiz gibi banka, değişik konut kredileri altında farklı ev kredisi imkanları sunuyor. Şimdi bu kredilerin neler olduğuna bir göz atalım.

Evden Eve Ev Kredisi – İş Bankası

Eğer şuan oturduğunuz evi satıp, daha geniş bir eve taşınmayı düşünüyorsanız, bu kredinin size uygun olabileceğini, söyleyebiliriz. İş Bankası Evden Eve Ev Kredisinden yararlanarak , şuan oturduğunuz evi uygun fiyatta satmanız için sizlere 6 ay süre tanıyor. Bu süreç içerisinde siz yeni evinize geçip, tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi kredi çekerek ev sahibi olunca bazı masraflar çıkabiliyor. Kredi Tahsis Ücreti – Taşınır ve Taşınmaz Rehin Tesis Ücreti – Ekspertiz Ücreti gibi. Bu gibi ücret ve masrafları ev kredisine özel faiz oranlarından faydalanarak kredilendirme yapabilirsiniz.

İş Bankası Ev Kredisi

Hayalinizdeki evi buldunuz ve bir an önce almak istiyorsunuz. Bunun için biraz desteğe acil nakitte ihtiyacınız var diyelim. Hemen sizler için İş Bankasının sunmuş olduğu Ev kredisini inceleyim. Bu kredi sayesinde satın almayı düşündüğünüz ev için , her ay sabit taksitlerle alabilirsiniz. Her ay belirli taksit miktarlarıyla ödeyebileceğiniz gibi , dilerseniz, kendinizin belirlediği gelirinize uygun tutar ve dönemlerde kredilerinizi taksitlendirme yaptırabilirsiniz.

Kentsel Dönüşüm Kredisi

Biliyorsunuz son dönemlerde bazı yerlerde kentsel dönüşüm projeleri aktif bir şekilde işlemektedir. Bu proje sayesinde bankaların konut kredileri arasına yeni bir kredi daha eklendi, Kentsel Dönüşüm Kredisi gibi. Eğer Riskli Yapı Raporu düzenlenen ve ya Riskli Alan ilan edilen bölgede yer alan bir taşınmazların sahibi iseniz, ya da bu taşınmazlarda asgari 1 yıldır kiracı iseniz, taşınmazınızı yenilemeyi düşünüyorsanız, ve ya başka bir yerden taşınmaz almayı düşünüyorsanız, bu bankadan kullanacağınız krediden ev için yıllık % 4 iş yeri için yıllık % 3 devlet desteğinden yararlanabilirsiniz.

İş Bankası ‘ndan Yabancılara Özel Ev Kredisi

İş Bankası, yabancı uyruklu müşterilerini de düşünerek onlara özel ev kredisi sunmakta.

İş Bankası Ev Kredisi Başvurusu

Eğer İş Bankasının sunmuş olduğu kredileri uygun bulduysanız, bir an önce vakit kaybetmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Hayalinizdeki eve bir an önce kavuşmak için İş Bankasının web sitesine girerek, kredileri inceleyip, kredi hesabınızı yapabilirsiniz. Durumunuza göre çekeceğiniz kredi miktarını, ödeme koşulunu ve vadeyi belirleyip, hesabınızı da yaptıktan sonra ev kredisi butonu tıklayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İş Bankası Ev Kredisi Başvurusunda bulunmak ya da ödeme koşullarını görmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.