İş Bankası Kredi Başvurusu


Bankacılık sektöründe uzun süreden beri faaliyet gösteren güvenir bankalar arasında ilk sıralarda yer alan İş Bankası, sevgili müşterileri için en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Sürekli bir gelişim ve değişim içinde olan banka, gelişen teknoloji sayesinde de müşterilerinin ihtiyaçlarına da anında cevap veren bankalar arasında yerini aldı.

Kredi başvurusunda bulunacak olan çoğu kişi genelde İş Bankasını tercih ediyor. Bizde bu noktadan yola çıkarak, konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve diğer kredilere başvurmak isteyenler için İş Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır ? Konusunu ele alalım, istedik.

İş Bankası kredilerine baktığımızda son dönemlerde farklı krediler sunduğunu görmekteyiz. Her kredi için farklı faiz oranı, ödeme koşulu ve vade farklı uygulayan banka, mümkün oldukça tüm kredilerinde en uygunu yapmaya çalışıyor.

İş Bankası Kredi Başvurusu Hizmetleri

Öncelikle İş Bankası kredilerine geçmeden önce, bankanın bu konuda müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlere biraz değinelim, istiyoruz. Neden bu bankayı tercih etmeliyim ? Sorusuyla başlayalım. Her şeyden önce çalışacağımız bankanın güvenir olması gerekir, öyle değil mi ? Banka şubesinden içeri girdiğimiz andan, işlemimiz bitene kadar, güler yüzlü bir personelini bizi karşılaması bizi memnun eder. İşlemlerimizin hızlı ve güvenir bir şekilde yapılmasını, kredi başvurularımıza anında yanıt almak isteriz. İşte İş Bankası, hizmette sınır tanımayarak hem bire bir yüz yüze görüşmelerde hem de Dijital Bankacılık Sisteminde sorularımıza ve taleplerimize kısa bir süre içerisinde yanıt vermekte.

Kredi başvurularına geldiğimizde ise, bizim için en uygun krediyi önerip, ortak bir ödeme plana çıkartarak, bizlere yardımcı oluyor. Şimdi gelelim, İş Bankası kredi başvurusunu nasıl yapacağınıza.

İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Şimdi , size en uygun konut, ihtiyaç, taşıt ya da farklı bir krediyi seçtiniz, sıra geldi bu krediye başvurmaya. İş Bankası kredi başvuruları için müşterilerine birçok alternatif sunmaktadır. Bu alternatiflerin neler olduğunu bir inceleyim.

Banka Şubesi

İhtiyacınız olan krediye şahsen başvurmak isterseniz, size en yakın İş Bankası şubesine uğrayarak, ihtiyacınız olan krediye başvurabilirsiniz.

İşCep

Şimdi banka şubesine kadar kim yorulacak, şöyle krediye başvurmak için daha kestirme bir yol yok mu, diyenlerdenseniz, İş Bankasının sunmuş olduğu İşCep hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için öncelikle yapmanız gereken İş Bankası mobil bankacılık uygulaması olan İşCep ‘i cep telefonunuza indirmek olacaktır. Sonra nakitte ihtiyacınız olduğu her an bulunduğunuz yerde İşCep’e girerek, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dijital Bankacılık Hizmeti İş Bankası

Konumuzun başında da belirttiğimiz gibi gelişen teknoloji yakından takip edip, müşterileri için anında ve hızlı hizmet vermek için teknolojinin sunmuş olduğu hizmetlerden her banka gibi bu bankada sonuna kadar iyi bir şekilde değerlendiriyor. Buna kanıt olarak Dijital Bankacılık hizmetini gösterebilirsiniz. Eğer sizde teknoloji ile yakından ilgileniyorsanız, sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanıyorsanız, İş Bankası Dijital Bankacılık sisteminden de isterseniz yararlanabilirsiniz. Tabi bu hizmetten yararlanmak için öncelikle İş Bankasında hesabınız olması aynı zamanda müşteri şifrenizi belirlemiş olmanız gerekir. Bunlar var ise, nakitte ihtiyacınız olduğunda 7 gün 24 saat bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Yüz Yüze Bankacılık

İş Bankasının sunmuş olduğu son bir hizmeti daha sizlerle paylaşalım. Tüm bankacılık hizmetini anında ve hızlı bir şekilde yapmak isteyen müşterileri için banka, yüz yüze bankacılık sistemi sayesinde, müşterilerinin ihtiyaçlarına anında cevap veriyor. Sizlerde bu sistemden yararlanarak hayatınızı kolaylaştırabilir, aklınızdaki sorulara anında yanıt bulabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi , İş Bankasına kredi başvurusu oldukça kolay.