İşsizlere Kredi Veren Bankalar


İşsizlere Belgesiz Bordrosuz Kredi Veren Bankalar , İşsizler Kredi Alabilir mi ? İşsizlere ve Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar

Merhaba sevgili okurlarımız. Konun başlığından ve girişinden de anlaşılacağı üzere bu konumuzu şu an için işsiz olan, maddi yönde sıkıntı da olan bankadan kredi çekmeyi düşünenler kesim için ayarladık. Aynı zamanda bu konumuz İşsizlerin yanı sıra herhangi bir gelir belgesi olmayan, kredi çekmeyi düşünen ev hanımları ve öğrencileri de kapsandığını belirtmek isteriz.

Efendim, malumunuz ülkemizde işsiz oranı yüksek sayılabilecek , düzeydi. İlk okul mezundan tutunda, üniversite mezuna kadar bir çok kişi işsizler grubunda yer alabiliyor. Kimi deneyimsiz olduğu için iş bulamıyor, kimisi de iş için yeterli bulunamıyor.

Hayat bir taraftan da devam ediyor. İstekler, ihtiyaçlar bir türlü bitmek tükenmek bilmiyor. Bazı ihtiyaçlarımızı karşılamak için kredi çekmek için başvuruda bulunsak, bazen bin dereden su getirebiliyorlar. Hele birde işsizler grubuna dahil isek, göstereceğimiz herhangi bir gelir belgesi, maaş bordrosu da yoksa kredi almamız neredeyse hayal gibi bir şeydi.

Hayal gibi bir şeydi, diyoruz, çünkü artık bu iş hayal olmaktan çıkıyor. Artık işsizler ve çalışmayanlarda bankalardan kredi çekebiliyor. Biliyorsunuz bankalar farklı isimler altında kefil, belge vb. şartlar öne sürmeden kolaylıkla kredi verebiliyor. Bu kredilerde oldukça uygun, uzun vadeli ve düşük faiz oranlı krediler olduğunu da söyleyebiliriz.

Biliyorsunuz devlet ve özel bankaların arasındaki tatlı rekabet sonucunda birçok banka faiz oranları düşük tutmaya çalışarak, uzun vadeli, neredeyse yüksek limit sayabileceğimiz bir çok krediyi bizlere sunmaktalar.

Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar

Biraz öncede belirtiğimiz gibi birçok banka çalışmayanlara, bunların yanı sıra ev hanımlarına ve öğrencilere kredi imkanı sunmaktadır. Tabi bu kredileri verirken bazı bankaların bazı kriterleri olduğunu hatırlatmakta da fayda var. Burada küçük bir parantez açmak istiyoruz. Eğer işsizseniz, ev hanımı ya da öğrenci iseniz, acil nakitte ihtiyacınız olduğunda gelir belgesiz kredi veren bankaları araştırıp, size göre faiz oranı, ödeme koşulu ve vadesi uygun ise, o bankaya başvuru yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığı an paranız hesabınıza yatacaktır.

Gelelim, kredi veren bankaları açıklamaya. SSK’sız çalışanlar alanında yer alıyorsanız, maaş bordosu olmayanlardansanız, şuan için işsizler kesiminde yer alıyorsanız, ev hanımı ya da öğrenci iseniz, acil bir ihtiyacınızı anında karşılamak için banka kredisine başvurmayı düşünüyorsanız, altını bir kez daha hatırlatıyoruz gelir belgesiz kredi veren bankalara başvurabilirsiniz. Şimdi bu bankalardan birkaçını sizlerle paylaşalım .

Burgan Bank , Odeabank , ING Bank , Halkbank , Vakıfbank ve Ziraat Bankaları ilk etapta sayabileceğimiz bankalardır.

Akbank ; geçmiş dönemlerde olduğu gibi bu dönemde de gelir belgesi aramaksızın kredi vermeye devam ediyor. Eğer ihtiyaç kredisine ihtiyacınız var ise ; Akbank Direkt İhtiyaç Kredisi başvurarak belgesiz, imzasız anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Burgan Bank ‘da ; gelir belgesiz, sigorta ücretsiz, masrafsız ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Dilerseniz Burgan Bank İhtiyaç Kredisini inceleyebilirsiniz.

Denizbank ‘ da ; gelir belgesi aramaksızın en uygun faiz oranlarıyla uzun vadelerde kredi veren bankalar arasında yer almakta.

İşsizlere İnternet Üzerinden Kredi Veren Bankalar

Biliyorsunuz artık günümüzde kredi başvurusu yapmak oldukça kolay. Banka şubesine kadar yorulup, dakikalarca ya da saatlerce sıra beklemeden hemen anında internet üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyoruz. Dijital Bankacılık hizmeti olarak tanımlayabileceğimiz bu hizmeti hemen hemen tüm banklara vermekte.

En Para ; QNB Finansbank ‘ın bir hizmeti olan enpara.com sayesinde ister bilgisayardan , ister cep telefonunuzdan kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

CEPTEBTEB ; bir TEB ‘sı hizmetidir. TEB ‘nın dijital bankacılık hizmeti olan CEPTEBTEB sayesinde masrafsız anında kredi başvurusu ya da herhangi bir banka işlemi yapabileceğiniz platformdur.