Kefilsiz Masrafsız‘’157 TL’’Taksitle 5 Bin TL Kredi Anında Cebinde


Bugünlerde bankaların verdikleri kredilere baksak, hemen hemen oldukça uzun vadeli, faiz oranları oldukça cazip yüksek  meblağlarda kredi verdiklerini görmekteyiz. Üstelik kefilsiz masrafsız kredi veren bankalar oldukça çoğaldı. Eee bizimde her zaman için paraya ihtiyacımız olduğu için, bu tür kredi kampanyalarını tabiri caize havada kapmaya çalışıyoruz.

Malumunuz birkaç ay sonra önümüz Ramazan ayı var. Ramazan bayramı derken, bir de bakmış kendimizi yaz tatilin içerisinde bulmuşuz. Eee bayram demek ,tatil demek, para demek. Şimdiden bir çoğumuz bayram tatili ve yaz tatilini nerede nasıl geçireceğimizi düşünmekteyiz. Hatta bazılarımız şimdiden ön rezervasyon yaptırıp erken tatil fırsatlarını değerlendirmek istiyoruz. Tabi bunun içinde paraya ihtiyacımız olacaktır.

Kefilsiz Masrafsız Anında Kredi Cepte

Şimdiden tatile gideceğiniz yeri ayarlamaya başlayabilirsiniz. Şuan birçok banka oldukça cazip kredileri senetsiz sepetsiz, masrafsız gidersiz vermekte. Bize kalan tek şey her türlü ihtiyacımızı karşılayacak, geri ödemesini kolaylıkla yapabileceğimiz, uzun uzun işlemlerden, araştırmalardan geçmeden 1 ile 5 dakika gibi kısa bir süre diliminde bizim kredimizi onaylayıp, anında parayı hesaba aktaracak bir bankaya ihtiyacımız var. Bizlerde böyle düşünenlere yardımcı olmak adına anında kredi veren bankaları araştır. Araştırma sonuçlarımızı şimdi sizlerle sıcağı sıcağına paylaşıyoruz.

Kefilsiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz, koşulsuz, masrafsız kredi veren bankaları incelediğimizde 157 TL ile başlayan taksitlerle 5. 000 TL kredi veren bankalarda var. Günde 11 TL ile başlayan taksitlerle düşük faiz oranlarıyla 10.000 TL veren bankalar, daha farklı miktarlarda uzun vadeli kredi veren bankalar mevcut. Şimdi anında kredi veren bankalara ve ödeme koşullarına bir göz atalım.

CEPTEBTEB’den 5.000 TL Kredi Anında Cebinde 

Türkiye Ekonomi Bankasın (TEB ) internet şubesi üzerinden sunmuş olduğu CEPTEBTEB hizmeti sayesinde kısa bir süre içinde 5.000 TL’ye kadar kredi talebinize anında yanıt verip, hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Hemen bu konu ile ilgili ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

CEPTEBTEB İhtiyaç Kredisi

Oturduğunuz yerden anında kolaylıkla kredi anlamın en kolay yollarından biri Ceptebteb geçiyor. Bugünlerde ihtiyaç kredisine ihtiyacınız var ise, bu krediyi inceleyebilir. Duruma göre isterseniz bu krediye başvuru yapabilirsiniz. TEB İhtiyaç Kredisinin ayrıntıları şu şekilde karşımıza çıkmakta.

1.000 TL ile 30.000 TL arasında ihtiyaç kredisi için TEB ‘nın dijital bankacılık sistemi olarak kullanılan CEPTEBTEB ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Seçtiğiniz kredi miktarına göre bu kredinizi diler 3 ay gibi kısa bir süre içerisinde geri ödeyebilirsiniz. Dilerseniz de 48 ay gibi uzun vade de geri ödemesini yapabilirsiniz. Kredinin yıllık maliyet oranına baktığımızda % 23,6970 ile % 24,5749 oranında değişmektedir. Hemen bu konu ile ilgili örnek bir hesap çıkartalım.

Diyelim ki, 5.000 TL ‘ye ihtiyacınız var. Bunun içinde TEB’nın CEPTEBTEB ihtiyaç kredisine başvurmayı düşünüyorsunuz. Bu durumda şöyle bir ödeme tablosu karşımıza çıkıyor. Anında 5.000 TL kredi için %18,00 yıllık faiz oranı , efektif yıllık faiz oranı / yıllık maliyet oranı % 24,2440 oluyor.

Ya da 5.000 TL değilde , 10.000 TL çekmeyi düşünüyorsunuz. O zamanda tablodaki rakamlar şu şekilde karşımıza çıkıyor. 10.000 TL kredi için  % 1,49 aylık faiz oranı uygulanmaktadır. Bu krediyi 24 ay vade ile almayı düşündüğünüzde geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise ; 12.386,46 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranı ise %23,6972 olmaktadır.

Örnek hesap tablomuzda bu şekilde inceledikten sonra sıra geldi. Şimdide bu krediye başvurmayı düşünenler için CEPTEBTEB ihtiyaç kredisine nasıl başvuru yapabileceğinize de değinelim. TEB bankasının web sitesine girip, oradan CEPTEBTEB butonu tıklayabilirsiniz. Karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurup, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.