Kefilsiz Teminatsız 15.000 TL ‘’ Hesaplı Kredi’’ICBC’den


Kefilsiz teminatsız nakit 15.000 TL kredi ICBC Bank‘ta sizleri bekliyor.

Acil nakit ihtiyaçlarınıza anında cevap verecek, düşük faiz oranları ile kredi alabileceğiniz bankaları sizler için araştırdık. Birçok banka kefilsiz senetsiz oldukça uygun faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Bu bankalardan biri de ICBC Bank.

Bir an önce kiradan kurtulup kendime ait bir evim olsun isteyenler, çocuğumun eğitimi için nakitte ihtiyacım var diyenler, artık çocuklar büyüdü, onlar için daha fazla birikim yapmam gerek o nedenle işimi biraz olsun büyütmem gerek, diyenler. Kısacası bazı ihtiyaçları karşılamak için şöyle uzun vadede ödeyebileceğim , faiz oranı düşük, kefil aramayan, teminat istemeyen bana kredi verebilecek bir banka arayışı içindeyim, diyenler için ICBC Bank Hesaplı Krediyi önerebilirsiniz.

Şöyle kredi veren bankaların faiz oranlarını incelediğimizde bazı bankaların faiz oranların bize göre uçtuğunu görürken, bazılarında oldukça uygun faiz oranlarının olduğunu görmekteyiz. Faiz oranların uygun olmasının yanı sıra da öyle kredi vermek için günlerce aylarca uğraştırmıyorlar. Gidip kredi başvurusunda bulunuyorsunuz, eğer aranan kriterlere uygunsanız anında kredi başvurunuz anında onaylanıyor.

ICBC ‘den Hesaplı Kredi

Şöyle bir tabloyu göz önümüzde netleştirdiğimiz zaman ister işlerimizi büyütmek için olsun, ister bazı ihtiyaçlarımızı karşılamak için olsun, banka kredileri olmadan bu işleri yapamıyor gibi görünüyoruz. Neyse ki, bu tabloyu güzelleştiren hesaplı banka kredileri varda, bizde nakit sıkıntımızı giderip, işlerimizi halledebiliyoruz.

Eğer sizlerde bugünler bazı ihtiyaçlarınızı gidermek için nakitte ihtiyacınız var ise ve bu nakitti eşten dosttan borçlanarak yapmak istemiyorsanız, 15.000 TL krediyi kefilsiz teminatsız ICBC Bank’tan alabilirsiniz.

Tüm ihtiyaç Kredisi İsteklerinize Cevap Verecek Hesaplı Kredi

İhtiyaçlarınızı ertelemeden bir an önce gidermenize yardımcı olmak adına avantajlı faiz oranlarıyla ICBC Turkey hesaplı kredisinden yararlanabilirsiniz. Hazır söz faiz oranlarından açılmışken faiz oranlarıyla devam edelim.

Hesaplı Kredinin Özellikleri

√ Bu kredinin vadesine baktığımızda bizlere minimum 2 ay maksimum 48 ay kredi vadesi sunuyorlar.

√ Alacağınız kredi tutarı ne olursa olsun, aynı zamanda vade sayınız ne olursa olsun ödeyeceğiniz faiz oranı % 1.16.

Hesaplı Krediye Nasıl Başvurabilirim ?

Baktınız ki, istediğiniz parayı alabilme durumdasınız, faiz oranı da fena değil, e geri ödemeyi de ödeme koşuluma göre ayarlayabiliyorum, bu krediyi almam için nasıl başvuru yapmam gerekiyor derseniz, hemen bu konu hakkında da kısaca bilgi verelim. Krediye 2 yoldan başvurabilirsiniz. Birinci eğer bulduğunuz şehirde ICBC Turkey bankasının şubeleri varsa, bizzat gidip başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer yoksa ikinci yol olarak bankanın web sitesine girip hesaplı krediler bölümünü tıklayabilirsiniz. Karşınıza çıkan forumda önce kredinizi hesaplamak için gerekli bilgileri giriyorsunuz. Baktınız kafanıza yatıyor, formun alt kısmında yer alan başvuru botunu tıklayın.