Kredi Kartı Karşılaştırma ve Başvurusu


En avantajlı kredi kartı hangisi ? Kredi kartı başvurusu , Kredi kartı yıllık ücreti 2018 . Bankaları kredi kartları ile ilgili aklınızdaki sorulara bu konumuzda yanıt bulabilirsiniz.

Merhaba sevgili okurlarımız. Ekonomik hayatımızda tıpkı banka kredileri olduğu gibi kredi kartları da önemli bir yer tutuyor. Çoğumuz üzerimizde nakit taşımak yerine kredi kartı taşımayı tercih ediyor. En küçük alış verişten tutunda, en büyük alış verişlerde bile nakit ödeme yerine, kredi kartıyla ya tek çekim yapıyoruz, ya da mümkün oldukça fazla taksit yaptırarak ödemelerimizi yaptırıyor.

Her ne kadar kredi kartları her türlü alış verişte bize kolaylık sağlasa da bu kartların artıları olduğu kadar eksileri de yok değil. Şimdi bir taraftan bankaların müşterileri için sunmuş oldukları kredi kartların neler olduğuna bakalım. Bir taraftan da kredi kartı başvurusunun nasıl yapabileceğimize bakalım.

Biliyorsunuz birçok banka harcama türüne göre farklı kredi kartları sunmaktadır. Televizyon reklamlarını şöyle bir göz önümüze getirdiğimizde market, giyim, seyahat , akaryakıt , e – ticaret ve daha farklı birçok kredi kartı çeşidinin olduğunu görmekteyiz. Bazı bankalar tüm alış verişler için tek bir kredi kartı sunarken, bazı bankalar ise , farklı harcama türlerine göre farklı kartlar sunmakta.

Bankaların Kredi Kartları

Axess’li Olun, Hayatınızı Kolaylaşsın !

İlk olarak Akbank Axess kredi kartını inceleyelim. Akbank , Axess kredi kartı ile müşterilerine fırsatlarla dolu bir dünyanın kapısını açıyor. Hem yurt içinde hem de yurt dışında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kredi kartıyla alış veriş yapmanın keyfini yaşayabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızda karşılayabilirsiniz. Anında Chip para kazanma şansınızda var.

Biliyorsunuz bazı kredi kartlarında kart ücreti alınmaktadır. Eğer kart ücreti ödemek istemiyorsanız, Axess’inizle harcama sözü verirseniz, banka kart ücreti almıyor. Tabi bunun için bankanın sunmuş olduğu bazı kriterleri uygulamanız gerekiyor. Ayrıntı bilgi için Akbank web sitesine ziyaret edebilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu : Hızlı ve kolay başvuru yapmak için yapmanız gereken Akbank web sitesine girip, Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İstiyorum butonu tıklayın. Burayı tıkladıktan sonra Hangi Kart Size göre bir yer göreceksiniz. Onun altında Kredi Kartı Başvurusu butonu tıklayın. Yeni açılan sayfa kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Card

Bonus ailesine katılın, alışverişin keyfini doyasıya yaşayın ! Biriktirmiş olduğunuz bonusları taksitli alış verişlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alış veriş yapmanın yanı sıra Bonus kartınızla dilerseniz tüm paramatiklerden istediğiniz zaman vadesiz hesabınıza ulaşıp, para çekip, para yatırabilirsiniz. Acil nakitte ihtiyacınız olduğu durumlarda ise sabit taksitlerle uygun faiz oranlarıyla isterseniz nakit avans da çekebilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu : Bonus ailesine katılmak sizin için en uygun Bonus kartını bulmak için dilerseniz, size en yakın Garanti Bankası şubesine uğrayabilirsiniz. Dilerseniz de anında bankanın web sitesine girip, kredi kartlarını karşılaştırıp, sizin için en uygun olan k.kartına başvurabilirsiniz.

CardFinans – QNB FinansBank

Bir kredi kartından ne beklersiniz ? Yeri geldiğinde faturalarımı ödeyebileceğim, yeri geldiğinde taksitli nakit avans çekebileceğim, gerektiğinde para transferi yapabileceğim, kısacası ekonomik hayatıma kolaylık sağlayacak bir kredi kartı olsun. Bu ve buna benzer ihtiyaçlarına rahatlık cevap verecek bir kredi kartı arıyorsanız, QNB FinansBank Bireysel Kredi Kartları içerisinde yer alan CardFinans kartlarından biri düşünebilirsiniz.

QNB FinansBank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu : Hızlı kart başvurusu yapmak için yapmanız gereken tek şey tıpkı diğer bankalarda olduğu gibi öncelikle bankanın web sitesine gireceksiniz, sonra CardFinans bölümünü tıklayıp başvuruda bulunmak olacaktır.